Gabika Drobová absolvovala Ulthera therapy – Omladnut.sk

Gabika Drobová absolvovala Ulthera therapy

Gabiku Drobovú nadchol koncept ošetrenia Ulthera najmä pre svoju neinvazívnosť, vynikajúce liftingové výsledky a žiadnu rekonvalescenciu.

 

Čo vlastne je Ulthera?

Ulthera je jedine omladzujúce nechirurgické ošetrenie pomocou ultrazvuku, ktoré zabezpečuje spevnenie hĺbkového podporného tkaniva SMAS. Trvá 30 až 60 minút a využíva sa pri ňom regeneratívna schopnosť tela jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky a už spomínaného podporného tkaniva.

Ako to prebieha?

Pomocou hladkej ultrazvukovej hlavice sú vysielané presne cielené impulzy tepla do hĺbkovej úrovne pokožky. Detail je premietaný na obrazovku a pomáha tak presne plánovať ošetrenie. Vrchná vrstva pokožky zostáva neporušená. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vypína sa a spevňuje.

Počas zákroku môžete cítiť teplo, bolestivosť je individuálna, možno ju zmieriť lokálnym anestetikom alebo liekom proti bolesti

Pokožka môže byť po zákroku jemne začervenaná, táto reakcia ale rýchlo ustúpi a vy sa môžete opäť venovať svojmu bežnému programu.

Prvý efekt ošetrenia možno spozorovať vzápätí po jeho absolvovaní, ďalší sa dostaví postupne v priebehu dvoch až troch mesiacov a pretrváva po dobu piatich rokov.

Viac info na http://iem.sk/page/uvod/novinka-ulthera/

Cena: http://iem.sk/page/uvod/novinka-ulthera/cennik/

Foto: IEM
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.