Zoštíhľujúci zázrak - zábal s okamžitým účinkom – Omladnut.sk

Zoštíhľujúci zázrak – zábal s okamžitým účinkom

zábal s okamžitým účinkom

Čaká vás niečo dôležité a potrebujete byť štíhlejšia už za hodinu? Potom práve pre vás je určený zoštíhľujúci zábal s okamžitým účinkom PRESTIGE Body Wrap Creme.

 

 

 

Prečo Body Wrap?

 

Všetci veľmi dobre vieme, že ideálna  cesta na schudnutie je taká, pri ktorej sa zníži príjem kalórií a zvýši ich výdaj! Tejto zásady by sme sa mali stále držať.

 

Prestige Body Wrap je však neoceniteľným prostriedkom pre ľudí,  na ktorých čaká nejaká mimoriadna udalosť a potrebujú  „o k a m ž i t e“  zmenšiť, zoštíhlieť, schudnúť,  nejakú partiu svojho tela. Taktiež je výborným motivačným prostriedkom pre ľudí, ktorí držia tradičnú diétu na schudnutie, pretože viditeľné výsledky stimulujú ich vôľu pokračovať vo svojich predsavzatiach.

 

Najčastejšie sa dosahujú úbytky:  od 1 cm, 1 1/5 cm až 2 cm v jednotlivej partii. Úbytky 3 cm a viac, sa vyskytujú min.  u 50 % ľudí.  Krém pôsobí ešte do 24 hodín a preto u mnohých prináša ďalšie výsledky. Netreba zabúdať na fakt, že každý organizmus je neopakovateľný a preto neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by vopred prezradili úbytky v cm. Na výsledky vplýva: zdravotný stav jedinca, metabolizmus, hormonálna dispozícia, užívanie liekov a pod.

 

 

 

Prestige body wrap krém je telový zábal. Vykonáva sa nanesením špeciálneho krému Prestige body wrap a následne sa telo obalí špeciálnou fóliou. Takto pripravený klient si ľahne a pod teplou prikrývkou relaxuje 1 hodinku, pričom môže stratiť až niekoľko centimetrov na páse, bruchu, ramenách, bokoch, stehnách a lýtkach. Strata na objeme minimálne od 12 do 30cm je garantovaná a je daná súčtom nameraných hodnôt. (Táto strata centimetrov neznamená stratu na hmotnosti).

 

Fólia umožňuje krému pôsobiť do hĺbky. Krém preniká do tukového tkaniva, čím sa tukové bunky zmršťujú – zmenšujú svoj objem. A to je dôvod, prečo je tam značná strata centimetrov, ale bez výraznejšej straty na hmotnosti.

 

A pre koho je určený? Pre veľmi zaneprázdnených ľudí,  ktorí dbajú na svoju kondíciu, no nemajú čas navštevovať fitnescentrá. Je vhodný aj pre mužov (bez rozdielu veku). Možnosť zoštíhlenia na vybrané telesné partie. S Prestige body wrap môžete zoštíhlieť vo vami vybraných partiách, napr. brucho, boky, stehná, (čo zn., že v prsiach nie). Vhodný na stiahnutie bruška po pôrode (neodporúča sa  pre dojčiace ženy), na spevnenie koži po liposukcii, čiastočne redukuje celulitídu.

 

Sú tieto výsledky trvalé?

 

Každá aplikácia telového zábalu PRESTIGE body wrap provokuje stimuláciu telesných funkcií. Ak táto stimulácia je opakovaná niekoľkokrát, nastane zlepšenie telesných funkcií. A ak následne budete trochu kontrolovať vašu stravu a trochu sa pohybovať, výsledky si udržíte ako dlho si budete želať.

 

Ovplyvňuje konzumovanie tekutín dosiahnuté výsledky?

 

Konzumovanie tekutín neovplyvňuje dosiahnuté výsledky na rozdiel od iných kúr, pri ktorých zoštíhlenie závisí od potenia a straty vody. Dosiahnuté výsledky z krému PRESTIGE závisia od zmrštenia tukového tkaniva vďaka tomu, že preniknutý krém pôsobí vo vnútri tuku. (Tento špeciálny zábal vyrobený pre uvedený účel, zabraňuje silnému poteniu, ktoré vyplavuje veľa minerálnych látok z tela von).

 

Koľko zábalov je treba absolvovať?

 

Vhodná je kúra od 6 do 10 zábalov, ale aj viac a to v závislosti od požadovanej straty objemu. Po kúre stačí 1 zábal mesačne pre udržiavanie výsledkov.

 

Doba pôsobenia zábalu je 60 minút.

 

 

 

Je táto kúra bez rizika?

 

Nemusíte sa obávať žiadnych vedľajších účinkov. Krém neobsahuje toxické látky, najväčšiu časť tvoria minerálne alebo rastlinné.

 

 

 

Hrozí riziko alergie?

 

Ak ste veľmi náchylní na alergie a na koži sa vám prejaví reakcia, je potrebné hneď po aplikácii opláchnuť kožu čistou vodou. (Krém je vo vode rozpustný). Upozornenie! Krém nie je pre ľudí, ktorí majú alergiu na škoricu!

 

Aké výsledky možno očakávať?

 

Pri prvom sedení môžete počítať so stratou od 12 do 30 cm.

 

Každá osoba však reaguje inak. Väčšina ľudí stratí ihneď niekoľko centimetrov na požadovaných miestach. Niektorí môžu reagovať pomalšie a preto odporúčame kožu po zábale neoplachovať vodou 12 až 24 hodín, pretože krém ešte oneskorene reaguje a u mnohých sa dostavujú výsledky ešte do 24 hodín.

 

Každá aplikácia telového zábalu PRESTIGE body wrap provokuje stimuláciu telesných funkcií. Ak táto stimulácia je opakovaná niekoľkokrát, nastane zlepšenie telesných funkcií.

 

Kúru vám urobia v špecializovaných salónoch alebo si výrobok môžete objednať na internete.

 

Viac informácií nájdete na: www.bodywrap.sk ( eshop.bodywrap.sk)

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.