Prečo sa pri sexe mladne? – Omladnut.sk

Prečo sa pri sexe mladne?

Roky s tým istým partnerom zabili vášeň a sex je pre vás už iba nudnou povinnosťou? Skúste opäť objaviť jeho čaro, má totiž zázračné účinky na psychiku ale aj na telo. Uvoľňuje napätie, vypína pokožku a podporuje zdravie.

Sex pre krásu
Začnite milovanie nežnou masážou, vaše telo sa uvoľní a pokožka prekrví , ak použijete správne esencie, efekt bude dokonalý. Masáž zároveň nabudí vášeň a túžbu. Pri sexe sa uvoľňuje v ženskom organizme estrogén. Tento hormón sa stará nielen o fungovanie reprodukčného systému ale zabezpečuje aj krásnu pokožku a lesklé vlasy. Pleť sa vypne, znižuje sa výskyt vyrážok, rozširujú sa póry a pokožka sa prečisťuje.  Ďalším hormónom, ktorý sa pri sexuálnych radovánkach dostáva k slovu je endorfín – hormón šťastia. Pocit eufórie vám rozžiari oči a vyhladí vrásky.
Sex je výborným prostriedkom k udržiavaniu zdravia. Funguje proti bolestiam hlavy, či migréne, gynekológovia ho odporúčajú ako prevenciu pred bolestivou menštruáciou.
Pri milovaní zapájame do činnosti množstvo svalov, zrýchli sa činnosť srdca. Pravidelný sex má výborný vplyv na imunitný systém.
Odbúrajte napätie
Milovanie zvykneme odkladať  kvôli  únave, domácim prácam, rodine, či práci. Zabúdame však, že milovanie nám dodá energiu aby sme to všetko lepšie zvládli. Ak pociťujete stres a napätie, ideálnym odbúravačom je práve sex. Takže nájdite v sebe posledné zvyšky síl a uvidíte ako sa otočia vo váš prospech. Navyše po ňom sladko zaspíte.

 

foto: flickr.com/TDNphoto
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.