Daniela Peštová: S kozmetikou experimentujem – Omladnut.sk

Daniela Peštová: S kozmetikou experimentujem

Každá krásna žena je inšpiráciou pre iné ženy. Snažíme sa jej podobať, odpozorovať jej „zbrane“, zistiť triky, ktoré používa. Modelka Daniela Peštová je nielen nádherná žena ale aj úspešná a pritom „normálna“ matka troch detí. Aké sú tie jej triky na krásu a spokojnosť?

 

Neoddeliteľnou súčasťou môjho života je už niekoľko rokov fitnescentrum. Snažím sa cvičiť trikrát do týždňa, nie vždy sa mi to však darí splniť. Často sa mi ani nechce ale snažím sa premôcť, pretože mi to veľmi pomáha nielen po fyzickej stránke ale prečistí mi to i hlavu a prídem na iné myšlienky. Chodím na masáže, je však pravda, že by som si ich mohla dopriať častejšie. Myslím, že racionálny jedálny lístok by už mal byť v dnešnej dobe samozrejmosťou, rovnako ako pitný režim. Nemyslím si, že robím niečo zásadne iné ako ostatné ženy.

Ste tvárou kozmetiky AVON, používate tieto výrobky aj v súkromí? Experimentujete so starostlivosťou ale ste skôr verná jednému druhu kozmetiky?

Áno používam AVON, vyskúšala som už viacero výrobkov a napríklad veľmi ma prekvapili ampulky. Sú naozaj zázračné. Kozmetiku striedam, skúšam nové veci, našťastie mám bezproblémovú pleť, takže si to môžem dovoliť. Veľa žien má žiaľ problémy s pleťou a ak raz narazia na produkt, ktorý im vyhovuje, zostávajú mu verné. Ja sledujem novinky a skúšam všeličo, pretože som typ človeka, ktorý by chcel odložiť návštevu plastického chirurga na čo najneskôr. Pri moje práci veľa komunikujem s vizážistami a do môjho radaru sa tak dostanú informácie o trikoch alebo produktoch, na ktoré by som inak nenarazila.

Súčasťou krásy je ale aj psychohygiena, čo vás drží v pohode?

Pre mňa je veľkým relaxom varenie, to je taká aktívna ventilácia. Mám doma ale veľa kníh tzv. self help book, ktoré poradia, inšpirujú. Nosím ich zo sebou a často čítam.

Foto: AVON

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.