Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Zväčšenie zadku? Muži kričia áno!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2017-12-11 09:00:16

Túžite získať vypracovaný zadok, na ktorý sa pozrie každý? Zozbierali sme pre vás zoznam cvikov, ktoré vám vyčarujú dokonalé krivky a sexy zväčšenie zadku.

Plochý zadok mužom veľa nehovorí. Každý sa radšej otočí za pekným oblým pozadím a aj vaše džíny vyniknú o niečo lepšie. Nič však nie je zadarmo a aj zväčšenie zadku a jeho pekný tvar si treba poriadne odmakať. S nasledujúcimi cvikmi to však nebude problém. Dôležité je cviky vykonávať v pravidelných opakovaniach v intervale 3 cvičenia a 15 opakovaní.

1. Drepy na zväčšenie zadku

Drepy pozná zrejme každý z nás už od čias telesnej výchovy na základnej škole. Tento jednoduchý cvik, je však na zväčšenie zadku a jeho zaguľatenie veľmi účinný.

Ako na to?

Postavte sa s nohami na šírku bokov, ruky položte za hlavu v blízkosti uší, tak aby vaše lakte boli ohnuté smerom von. Kolená vždy udržujte za nohami, ohýbajte ich tak aby ste sa zohli rovno až na zem, zatiaľ čo stehná ostanú rovnobežne so zemou. Z tejto polohy stláčajte päty a narovnávajte nohy tak, aby ste sa vrátili späť do východiskovej pozície.

2. Sumo drepy s výskokom

Kvôli svojej náročnosti patria drepy s výskokom do skupiny menej obľúbených cvikov. Na pekný zadoček je však tento cvik výborný, preto jedine čo nám ostáva je premôcť sa naučiť sa ho správne vykonávať.

Ako na to?

Nohy si rozkročte na široko, aby chodidlá smerovali smerom von. Ruky si položte na boky a ramená držte ďaleko od uší. Postupne ohýbajte kolená tak, aby ste sa trupom pomaly približovali dole na podlahu aby boli stehná rovnobežne so zemou. Z takejto polohy skáčte priamo do vzduchu a skok dokončite v počiatočnej polohe s mäkkými kolenami.

https://www.instagram.com/p/Bcf3if_FnQS/?tagged=squatjumps

3. Bočné výpady

Ďalším skvelým cvikom sú bočné výpady, kde pravidelne striedate nohy.

Ako na to?

Postavte sa vzpriamene a ruky upažte vbok. Ľavú nohu presúvajte šikmo dozadu za pravú nohu. Obe kolená ohýbajte asi o 90 stupňov, tak aby sa približovali smerom k podlahe. Počas toho ako budete vyrovnávať nohy opierajte váhu o pravú pätu. Potom rovnako pokračujte na opačnej strane a dokončite jedno opakovanie, ďalej pokračujte v striedaní nôh.

4. Bežecké kolená

Ďalším super cvikom je striedajúce zdvíhanie vysokých tzv. bežeckých kolien. Ste zvedaví ako začať?

Ako na to?

Váhu celého tela oprite o ľavú nohu, obe kolená ohýbajte a pravú nohu zároveň pomaly zanožte. Kvôli rovnováhe ťahajte súčasne pravú ruku až na úroveň očí a ľavú ruku držte za sebou. Zaprite sa do ľavej päty, pretiahnite obe nohy a pravé koleno ťahajte dopredu až k výške bokov. Ľavú ruku zdvihnite a pravú dajte za seba. Dokončite opakovania na jednej strane a následne cvik rovnako opakujte na opačnej nohe.

5.  Kríženie nôh

Posledný z vybratých cvikov budete na miesto stoja vykonávať vo vodorovnej polohe.

Ako na to?

Tento cvik začnete vo východiskovej polohe podobnej klasickým klikom. Ruky držte pevne na zemi a opierajte sa o ne tak, aby ste mali ramená rovnobežne s dlaňami. Pravú nohu majte pokrčenú a opretú o koleno. Zdvihnite a do dĺžky za seba roztiahnite ľavú nohu. Z tejto polohy sa na ľavom okraji podlahy dotknite ľavých prstov. Potom použite prsty na vytvorenie imaginárneho oblúka nad podlahou a dotknite sa prstov na pravej strane podlahy. Dokončite všetky opakovania s ľavou nohou, potom tento cvik rovnako opakujte na opačnej strane.

Motivovali vás predchádzajúce riadky začať na svojom tele pracovať? Tak šup zdvihnite svoj zadok a pustite sa do cvikov, vďaka ktorým je zväčšenie zadku a jeho pekný tvar zaručené. Ako bonus sľubujeme, že urobíte radosť nielen sebe, ale i svojej polovičke.

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.