Začnite novú sezónu štýlovo – Omladnut.sk

Začnite novú sezónu štýlovo

V septembri nenastupujú len naše deti opäť do školy. Aj my dospelí sa vydávame na služobné cesty. Poradíme vám, čo by vám a vašim deťom nemalo chýbať, aby ste sa cítili pohodlne a zároveň boli chic.

Business batožina

Tieto kufre sa radia do samostatnej kategórie, pretože sú určené pre konkrétnych cestovateľov. Business batožinu vuyžívajú najmä obchodníci, podnikatelia a manažéri, ktorí na svojich cestách vyžadujú komfort a ochranu svojho notebooku. Táto batožina je prispôsobená na bezpečné uloženie notebooku, aby sa počas prepravy nepoškodil. Vnútorné usporiadanie je prispôsobené na uloženie oblekov. Na trhu dnes nájdete množstvo rôznych business obalov na notebooky, tašky na doklady či multifunkčné kufríky na kolieskach do ktorých si zbalíte potrebné veci na rokovanie a košeľa v druhom priečinku zostane neporušená. Samsonite Business batožina je špeciálne navrhnutá tak, aby nezaberala veľa miesta v aute či stiesnených priestoroch v lietadle. Už viac nebudete musieť rozmýšľať, či budete musieť na kufor čakať v preplnenej letištnej hale.

Menší no nie menej dôležitý „biznis“ budú vaše ratolesti riešiť od septembra v školských laviciach. Aj im by ste mali dopraiť pohodlný a trendy ruksak či aktovku. Do práce s vami ísť nemôžu, ale určite sa každé dieťa chce podobať na svojich rodičov. Nová kolekcia kufrov pre deti má vo svojich radoch aj školské tašky. Stačí si už len vybrať a zladiť veľkých a malých.

 

Nohy ako v bavlnke

Veci už máte zbalené a tak zostáva posledná úloha pred odchodom. Obuť si štýlové a zároveň pohodlné topánky. Pre pánov sú v kolekcii Baťu pripravené mestské casual tenisky, ktoré odrážajú potreby moderného muža. Tmavšie modely topánok veľmi ľahko skombinujete so svojim šatníkom. Dress city casual kolekcia je vhodná majmä pre tých z vás, ktorí radi kombinujete moderné rifle či farebné nohavice s elegantnými topánkami. Máte radi čistú eleganciu? Na pultoch našich predajní si prídete na svoje vďaka novej kolekcii elegantných topánok, ktoré sa nesú v najnovších trendoch a ľahko ich zladíte aj s botníkom vašej partnerky.

Drobci budú do školy cupitať už klasicky v bezpečnej obuvi, ktorá má spevnenú špičku aj pätu. Členkové topánky na suchý zips, alebo na šnurovanie sa dajú dobre kombinovať s oblečením a sú štýlové. Pre dievčatká máme pripravené topánky s kvetinkami v ružových, červených a bordových odtieňoch. Chlapci sa budú tešiť tatinkovským farbám ako je šedá, čierna či tlmená modrá. Avšak najväčšie parádnice sa predstavia v šnurovacích topánkach, ktoré siahajú do polovice lýtka alebo ku členkom. Sú v sýtych lesklých farbách, v striebornej matnej aj metalickej.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.