Nová metóda boja proti celulitída sľubuje skvelé výsledky - vyskúšajte Cellu-cup! – Omladnut.sk

Nová metóda boja proti celulitída sľubuje skvelé výsledky – vyskúšajte Cellu-cup!

VYTVARUJTE SI POSTAVU A ZBAVTE SA CELULITÍDY DO LETA! Pomôže vám prevratná masážna pomôcka Cellu-cup.

Kľúčovou výhodou pomôcky Cellu-cup je možnosť skoncovať s celulitídou jednoducho a v pohodlí domova. Navyše bez toho, aby ste museli siahnuť do svojej peňaženky príliš hlboko.

Táto technika nevyžaduje na ošetrenie pokožky žiadnu externú energiu ani komplikované zariadenia, s ktorými sa možno bežne stretnúť v salónoch krásy. Zároveň ide o jediný nástroj, ktorý pôsobí na všetky druhy celulitídy: tukovú, vodnú, zmiešanú aj vláknitú. Pomôže vám zbaviť sa „pomarančovej“ kože v akýchkoľvek problémových partiách, či už postihuje oblasť bokov, stehien, zadku, vnútornej strany kolien, brucha alebo iné časti.

ZLOM PRIŠIEL PO DRUHOM PÔRODE…

Novinka Cellu-cup vychádza z prastarej čínskej metódy masáží, ktorú rozvinuli a zdokonalili francúzski manželia Faivreovci. „Po narodení druhého dieťaťa bolo pre mňa ťažké nájsť samu seba v tele, na ktorom tehotenstvo zanechalo svoje stopy. Ani šport, špeciálne krémy, ba ani diéty neboli efektívne. Môj manžel, fyzioterapeut, však prišiel s myšlienkou masáže pomocou tradičnej čínskej banky. Výsledky boli viditeľné hneď po prvých sedeniach
a v priebehu niekoľkých týždňov sme mali prakticky vyhraté. Rozhodli sme sa preto dať príležitosť každej žene tešiť sa z tejto úžasnej skúsenosti,“ povedala Chantal Faivre, zakladateľka programu Cellu-cup.

SKONCOVAŤ S CELULITÍDOU JEDNODUCHO A BEZPEČNE

Pomôcka umožňuje získať zdravšiu a hladšiu pokožku neinvazívnym a bezpečným spôsobom, preto si rýchlo získala obľubu u fyzioterapeutov a ďalších odborníkov v oblasti boja s celulitídou. Cellu-cup je malý pohárik špeciálneho tvaru vyrobený z ekologicky šetrného silikónu, aký sa používa aj pri produkcii dojčenských potrieb. Neobsahuje teda žiadne škodlivé látky, ako sú ftaláty, metyl, etyl či benzyl. Princípom masáže sú jednoduché vertikálne a horizontálne pohyby pohárika po pokožke. Mechanickým vákuovým pôsobením sa odbúravajú problémové tukové bunky v tele, čo vedie k redukcii neželanej pomarančovej kože. Poháriky Cellu-cup sú nerozbitné a prenosné, vďaka čomu sa dajú ľahko zbaliť
a zobrať so sebou kamkoľvek.

SPRIEVODNÉ PREJAVY SÚ MINIMÁLNE

Pred použitím pohárikov Cellu-cup si môžete prípadnú alergickú reakciu pokožky na silikón overiť malým testom, napríklad na zápästí. Nežiaduce prejavy však bývajú zriedkavé, sčervenanie či počiatočný pocit pnutia alebo svrbenia pokožky zmiznú do niekoľkých minút po masáži. Neutíchajúce sčervenanie môže súvisieť s voľbou nesprávneho prípravku (telového oleja), ktorý sa počas masáže aplikuje na pokožku. Jeho výberu musia venovať zvýšenú pozornosť najmä ľudia s atopickou pokožkou alebo akné, ktorí samotnú metódu Cellu-cup zvyčajne znášajú veľmi dobre. Ani znamienka nemusia byť vážnou prekážkou, závisí to však od ich veľkosti. Ak sú príliš veľké, neodporúča sa Cellu-cup v danej oblasti používať. Absolútnu výnimku predstavujú kŕčové žily. Pri ich výskyte je dobré techniku úplne vynechať, prípadne sa o možnostiach takejto masáže poradiť najprv s lekárom.

AKO POUŽÍVAŤ CELLU-CUP?

Cellu-cup sa dá použiť samostatne alebo s pomocou dvoch pohárikov, ktorými možno masírovať dve problémové oblasti naraz a ušetriť tak čas. „Masáž je najlepšie realizovať ešte ráno alebo predtým, ako idete cvičiť, keďže telo pod vplyvom fyzickej aktivity spáli všetok tuk uvoľnený počas masáže. Techniku Cellu-cup môžete vykonávať aj počas sprchovania, kedy namiesto telového oleja používame vodu a sprchový gél. Masáž je dobré doplniť starostlivosťou o pleť špeciálnym krémom, najlepšie s obsahom kofeínu. Na samotnú masáž je však ideálny olej Cellu-cup, a to preto, lebo obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín, ktoré sú známe svojimi blahodarnými účinkami na pokožku a skvelými výsledkami v boji proti celulitíde. Ide o arganový, hroznový, marhuľový, mandľový a pomarančový olej,“ dopĺňa Chantal Faivre. Podstatnú rolu pri dosahovaní výsledkov zohráva aj pravidelnosť. Tvorcovia techniky Cellu-cup radia používať ho tri- až štyrikrát týždenne, približne osem minút na jednu oblasť.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.