Pančušky z vás urobia bohyňu – Omladnut.sk

Pančušky z vás urobia bohyňu

Gatta v sezóne jeseň – zima 2013/14 je plná protikladov. Nadväzuje na bohatý barokový štýl, zatiaľ čo pri výrobe používa najnovšie technológie. Klasická elegancia zrodená vo Veľkej Británii stojí proti šialenému a odviazanému freestylu. To sú štyri celkom odlišné trendy, ktoré v novej kolekcii vytvárajú obraz modernej ženy. Gatta dokazuje, že protiklady sa priťahujú.

 

Bohatstvo baroku

Gatta, inšpirovaná duom Dolce&Gabbana, sa vo svojej kolekcii nestráni bohatstva ani luxusu. Prekvapuje rozmanitosťou strihov, farieb, materiálov a textúr. Pozornosť púta aj množstvo čarovných detailov. Je plná čipiek a jemných vzorov, ktoré pripomínajú zložité, barokové šťuky. Barokový štýl sa prejavuje aj v použitých materiáloch, ktoré kraľujú tejto sezóne – priadza, semiš, mohér a angora.   Nechýba ani trojrozmerná tkanina s trblietkami vytvárajúca oslňujúci efekt. Bohatstvo vyžaruje aj z farieb. Dominuje oceľovo-čierna, elegantná granátová, dôstojná tmavozelená, tmavofialová a taktiež kráľovská červená.

Nóbl elegancia s britským nádychom

Pri hľadaní nových nápadov sme zavítali na Britské ostrovy. V novej kolekcii nájdete modely zrodené z anglickej tradície, ale s nádychom sviežosti a modernej elegancie.  Ak Anglicko, tak nesmie chýbať tvíd, ktorý nájdete aj v kolekciách známych návrhárov ako Chloé, Lanvin či Rag&Bone. V Gatta kolekcii sa prejavuje v čistých, klasických farbách, ktoré sú plné teplých odtieňov hnedej, béžovej, červenej, purpurovej a okrovo-žltej.

 

 

 

 

Freestyle alebo móda plná zábavy

Freestyle, to je módne šialenstvo, hra farieb, strihov a štýlov, pri ktorých všednosť a nuda nemajú šancu. Čierna farba v lesklých kožených odtieňoch v kontraste so smaragdovo-zelenou. Nechýbajú ani pastelové farby – šedá, ružová, blankytne modrá a broskyňová –  pripomínajúce sladkosti a kandizované ovocie. Pri tomto trende je povolený každý módny výstrelok. V Gatta kolekcii preto nájdete aj grafické a fotografické potlače. Prekvapí aj materiál s matným leskom. Nezabúdajte,  že všetko je dovolené.

 

 

Smart fashion

Nestačí, aby bola móda estetická, musí byť aj inteligentná. Čoraz častejšie pri výrobe oblečenia používame inovácie a technológie. Hľadáme správnu kombináciu funkčnosti a prirodzenosti. V materiáloch dominuje čistá vlna a zmes mäkkej viskózy s vlnou. Štýl je jednoduchý a minimalistický, plný decentných farieb. Medzi sivou a prírodnými farbami vyniknú aj modrá, pastelovo-zelená a teplá hnedá. Výraznejšie odtiene nájdete na detailoch a doplnkoch – čierne manžety či tmavý golier na béžovej košeli. Smart fashion budí dojem diskrétnosti a modernosti.

Máme pre vás súťaž o 3 poukážky na nákup v predajniach GATTA v hodnote 30€, kliknite a hrajte o jednu z nich.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.