Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

Prečo si naplánovať spoločnú dovolenku s deťmi práve na Cypre

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2018-06-14 06:00:51

Leto je takmer v plnom prúde a teplé slnečné lúče sa so zafarbením našej pokožky do zlatista začínajú zahrávať aj v našich podmienkach. Intenzívnejšie opálenie si ale viete dopriať aj v exotickejšom prostredí, do ktorého môžete so sebou vziať aj svoje najmenšie ratolesti.

Takýchto destinácií je niekoľko, no vybrať si pre vás tú najlepšiu nemusí byť vždy jednoduché. My vám s výberom pomôžeme, a to odporučením destinácie, ktorá sa vám aj vašim deťom bude naozaj veľmi páčiť. Poďte s nami na dovolenku na Cyprus.

Aké sú kritéria, ktoré rozhodujú vo váš prospech?

Pri výbere dovolenkovej destinácie, v ktorej chcete stráviť niekoľko dní odpočinku aj so svojimi deťmi, budete zrejme kritickejší a starostlivejší. Samozrejme, hlavné kritériá pre výber krajiny a hotela pre odpočinok s deťmi by mali byť pohodlie a bezpečnosť. Cyprus – spĺňa všetky základné požiadavky.

Po prvé, nachádzajú sa tu najčistejšie pláže so všetkými komfortnými podmienkami, takže pohodlné šľapky Birkenstock sa vám tu naozaj osvedčia. Pohodlné postele, veľké slnečníky, altánky, detské vodné svety, perfektné piesková a ploché dno Stredozemného mora to všetko je vám plne k dispozícii vo väčšine letovísk na Cypre.

Po druhé, Cyprus je známy svojimi nádhernými hotelmi, ktoré sú ideálne pre dovolenku s deťmi rôzneho veku. Komfortné izby, chutná a zdravá kuchyňa, malé bazény, detské ihriská v okolí hotela, služby zdravotných sestier a takmer každý hotel má detské centrum a animátorov, ktorí sa im v prípade potreby venujú tak, že organizujú pre ne rozsiahle akcie.

Bezpečnosť na prvom mieste

Cyperčania sú veľmi pohostinní a priateľskí a ich postoj k deťom v sebe spája všetky tieto vlastnosti. Pokiaľ ide o bezpečnosť, môžete si ňou byť istí. Samozrejme, že si do svojej štýlovej kabelky Desigual nezabudnite vložiť kartičku o online cestovnom poistení.

Letné prázdniny na Cypre, spolu s odpočinkom a tréningom, si potom budete vy a vaše deti pamätať  po celý život! Koniec koncov je to jedinečná príležitosť vychutnať si teplé stredomorské podnebie, nájsť nových priateľov, byť na slnku, plávať v mori a zlepšiť si svoje znalosti angličtiny. To všetko vo všeobecnosti robí z Cyprusu ideálne miesto na rekreáciu rodičov s ich deťmi.

Najnovšie články

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva 

Ako spoznať, že nastal správny čas na výmenu matraca