Pôžitok pre veľkých maškrtníkov – Omladnut.sk

Pôžitok pre veľkých maškrtníkov

Milovníci muffinov vedia, že týchto chutných koláčikov v papierových  košíčkoch nie je nikdy dosť. Vďaka novinke Muffiny Maxi od Dr.Oetker si ich teraz môžete vychutnať maximálne! Veľké a nadýchané muffiny sú plné čokoládových kúskov a svojou vôňou lákajú k zahryznutiu.

Majú výbornú chuť a pripravíte ich rýchlo a jednoducho. Muffiny upečiete bez problémov aj vďaka šiestim pevným košíčkom a nebudete potrebovať ani špeciálnu formu na pečenie. Táto novinka je navrhnutá tak, aby ju za pár minút pripravil aj ten, kto nie je práve majstrom pekárom.

Muffiny Maxi Dr.Oetker – maxi veľkosť, maxi chuť

Čakáte návštevu a nemáte po práci čas ani chuť na dlhé prípravy koláčov? Alebo hľadáte chutnú desiatu pre svojich malých nezbedníkov? Dr.Oetker prináša novinku Muffiny Maxi. Ich príprava vám zaberie len pár minút a výsledkom zaručene ohúrite. Do muffinov stačí pridať iba vodu, olej a vajce, všetko dobre vymiešať, naplniť do pribalených košíčkov a dať upiecť. Veľké a pevné košíčky zaručia upečenie veľkých muffinov aj bez použitia špeciálnej formy. Stačí niekoľko minút a voňavá dobrota je na svete. Z jedného balenia upečiete 6 veľkých muffinov plných čokoládových kúskov, na ktorých si určite pochutia všetci. Vďaka tomuto rýchlemu pomocníkovi si budete môcť vychutnať viac času s rodinou a priateľmi.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.