Fa Men Xtreme Invisible Power – Omladnut.sk

Fa Men Xtreme Invisible Power

Antiperspirant so spoľahlivou 72h ochranou pred vznikom škvŕn na oblečení

Hľadáte účinnú ochranu proti poteniu? Hnevajú vás stvrdnuté škvrny od bežných antiperspirantov na vašom oblečení? Fa Men prináša riešenie: antiperspirant Fa Men Xtreme Invisible Power. Vysoko účinný antiperspirant spája vedecky dokázanú 72-hodinovú ochranu pred potením a telesným pachom s účinnou prevenciou pred 3 najbežnejšími typmi škvŕn z dezodorantov.

 

 

Dezodoranty a antiperspiranty spôsobujú na odevoch rôzne typy škvŕn. Zvyšky dezodorantov môžu viesť k bielym škvrnám na tmavých alebo farebných látkach. Ak sa tieto zvyšky dostanú do kontaktu s potom a pracím prostriedkom, výsledkom bude stvrdnutá biela škvrna, ktorú nedokážete odstrániť bez predprípravy pred praním. Mnoho dezodorantov, tzv. Invisible, používajú oleje na prekrytie týchto bielych zvyškov. Takéto oleje spôsobujú mastné, na pohľad mokré fľaky, ktoré sú veľmi viditeľné na farebných odevoch. Ak sa takéto dezodoranty používajú dlhší čas, tieto biele alebo mastné škvrny začnú reagovať s kyslíkom, až zmenia farbu na žltú až hnedú. Tieto  škvrny sú už ťažko odstrániteľné a preto sa v týchto prípadoch musíte so svojím obľúbeným tričkom či košeľou často krát rozlúčiť. Nechcete dezodorant, ktorý vám vaše oblečenie nezničí?

Fa Men Xtreme Invisible Power poskytuje dokázanú 72h ochranu proti poteniu a telesnému pachu a zároveň nespôsobuje vznik 3 najbežnejších typov škvŕn spôsobených dezodorantom: biele škvrny na tmavom oblečení, žlté stopy na bielom alebo farebnom oblečení alebo mastné škvrny. Revolučná technológia, prihlásená na patentovanie, nahrádza aktívne zložky na báze prášku, ktoré sa využívajú v bežných dezodorantoch tekutými zložkami, a tie zabraňujú vzniku potu. Vďaka týmto tekutým zložkám sa na vašom oblečení neobjavia žiadne biele stopy.

Nový antiperspirant Fa Men obsahuje len dôsledne vybrané zložky, ktoré sa z odevov veľmi ľahko vymývajú. Aktívne zložky a optický neutralizér v deospreji sú na tekutej báze, aby sa zabránilo tvorbe škvŕn a mastných zvyškov po praní. Guľôčkový antiperspirant (roll-on) obsahuje dodatočnú zložku (prihlásená na patentovanie), ktorá zabraňuje oxidácii a následne tvorbe nepríjemných žltých škvŕn.

Vysoko účinná receptúra poskytuje každému mužovi dokázanú 72h ochranu pred potom a telesným pachom – aj v tých najvypätejších situáciách.

Antiperspiranty Fa Men Xtreme Invisible Power sú dostupné v obchodoch od januára 2013.

Fa Men Xtreme Invisible Power high-performance antiperspirant spray   150 ml, cena 2.99 €

Fa Men Xtreme Invisible Power high-performance antiperspirant roll-on   50 ml, cena 2.99 €

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.