Trendy kabelka na leto? Must have! – Omladnut.sk

Trendy kabelka na leto? Must have!

Doplnky hýbu svetom a najmä kabeliek nebudeme mať nikdy dosť. Letná kolekcia je súčasným držiteľom mestskej elegancie i uvoľnenej dravosti. Nechýbajú farby, tvary a obozretná práca so vzormi. V novej módnej sezóne sa objavuje niekoľko noviniek, ktoré nesmiete minúť. Dizajnéri najväčšieho domáceho predajcu topánok a kabeliek pripravili na toto leto niekoľko skvostných čerešničiek na torte.

 

 

Maxi tašky sú späť

Hitom sa prvý raz stali pred pár rokmi, kedy maxi tašky spôsobili doslova boom! Táto letná sezóna sa bude niesť aj v ich znamení. Čím väčšia, tým lepšie. V obchodoch nájdete množstvo tašiek, ktoré budete vedieť dokonale zladiť s outfitom. Nezabudnite však, že leto je veselé a farebné. Preto aj maxi tašky hľadajte vo výrazných letných farbách.

Ethnic mix

Tak ako trendy kolekcie topánok, aj kabelky majú svoje etno zastúpenie. V tejto kolekcii sa nájdu hlavne milovníčky vzorov, farebných pásikov či kvetiniek. Stih týchto kabeliek je premyslený do detailov. Máte pohodlné miesto na doklady či telefón, no vnútro kabeliek je voľné, aby ste do nich pohodlne zbalili všetko, čo potrebujete. Dizajnéri u Baťu však nevynechali ani skladacie tašky, ktoré vám vynikajúco poslúžia najmä pri nákupoch.

Do ruky

Ak nemáte v obľube veľké tašky ani etno a skôr vám vyhovuje pohodlný mestský štýl, v novej letnej kolekcii sa nájdete aj vy.  Modely, ktoré si pohodlne zoberiete do ruky, či prehodíte krížom cez seba sú jedným z hlavných ťahákov mestského života. Základy geometrie sa nádherne prelínajú s prírodnými farbami.

Plážovky

Ani tento rok nemôžu chýbať vychytávky v podobe plážových tašiek. Môžete ich bez hanby nosiť v horúcich uliciach, zbaliť sa k vode či na exotickú dovolenku. Tvar písmena U im umožňuje “zhltnúť” všetky potrebné veci od pracovných materiálov, cez školské skriptá až po opaľovací krém a uterák. Dômyselný dizajn ponúka vychytávku v podobe látkového krytu. To, čo máte v taške zakryjete pred zvedavými očami v mestskej doprave a zároveň nemáte tašku beznádejne zazipsovanú.

Ak chcete aj vy obohatiť svoj šatník krásnou trendy kabelkou súťažte s nami o poukážky na nákup v predajniach Baťa v hodnote 35€ tu

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.