Hľadáte to najlepšie na behanie? MIZUNO Wave Rider 16 je ideálna teniska na beh – Omladnut.sk

Hľadáte to najlepšie na behanie? MIZUNO Wave Rider 16 je ideálna teniska na beh

Beh sa stáva čoraz populárnejším športom. Nevyžaduje si žiadnu špeciálnu a nákladnú výstroj ani podmienky. Dôležité sú však správne tenisky. Našli sme ich pre vás! MIZUNO WAVE RIDER 16 vám poskytnú to najlepšie!

Viete, čo znamená číslovka 16 v názve tohto modelu? Šestnásť rokov úspechov! A šesťnásť rokov neustálych inovácií, ktoré model posúvajú stále viac a viac vpred. Jedna z najznámějších tenisiek bežeckého sveta si po celú dobu drží vysokú kvalitu a spĺňa presne nároky pretekárov, ale aj rekreačných bežcov, bežkýň v strednej váhovej kategórií. K zvýšeniu pohodlia slúži nový zlepšený tvar: užšia päta zabraňuje nežiadúcim pohybom vašej päty. Špička je uložená vyššie, čo dovoľuje lepší prechod z päty na špičku a „rovnejší tvar“ rozptyľuje akékoľvek pocity nestability členku. Tieto inovácie sa pozitívne premietajú aj vo výkone bežca. Zásadnou zmenou u cestného bežeckého modelu Wave Rider 16 je medzipodošva z ľahkého materiálu AP+. Umocňuje vlastnosti paralelnej vlnovej dosky so Smooth   Ride  technológiou, čoho výsledkom je skvelé tlmenie, plynulejší prechod z dopadu do odrazu a zvýšená odolnosť odpruženia. A samozrejme pocit pohodlia. Tvar tenisky je navrhnutý tak, aby čo najlepšie kopíroval tvar nohy (Dynamotion Fit).

Odporúčaná cena 145 EUR/dámská verzia sa predáva v dvoch a pánska v troch farebných variantách.

Najmodernejšiu technologickú výbavu sprevádza aj vylepšený design. Tenký film vo vrchných partiách zvršku tensiky zabraňuje prenikaniu nečistôt, vrstva s „dierami“ pod ním zaisťuje ešte lepšiu priedušnosť. Tak a teraz už nemôžete mať žiadne výhovorky a stačí si ich len kúpiť a bežať ako o život.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.