Nové vône United Colors of Benetton Let´s Love pre ňu a Let´s Move preňho – Omladnut.sk

Nové vône United Colors of Benetton Let´s Love pre ňu a Let´s Move preňho

Značka United Colors of Benetton uvádza Let’s Love, novú vôňu pre mladé ženy s romantickou dušou. Hľadajú lásku, čakajú na okamih, kedy prebehne iskra a rozbúši sa im srdce. Bezstarostne a odvážne sa púšťajú do objavovania nádherného pocitu zaľúbenia, túžia po láske a harmónii.

Let’s Love je vôňa, ktorá ich romantické pocity umocní.

Romantická a zmyselná vôňa pre najkrajší príbeh lásky

Dominantným prvkom kvetinovo-ovocnej vône je kvet mučenky. Optimistické ovocné tóny ananásu a bambusu prechádzajú úvodom vône ako šepot sladkých slov. Jazmín, mučenka a konvalinka rozozvučia srdce vône ako valčík a sú predzvesťou vášnivého bozku. Vôňu uzatvára pižmo, céder a kašmírové drevo v kombinácii, ktorá je delikátna a temperamentná zároveň.

Pyramída tónov

Hlava: bambusová dužina, ananás, konvalinka.

Srdce: mučenka, hviezdicový jazmín, malina.

Základ: pižmo, céder, kašmírové drevo.

Rodina vôní: kvetinová, ovocná, pižmová.

Dizajn ako deklarácia lásky

Minimalistický okrúhly flakón evokuje ženské krivky, eleganciu a šarm. Na jeho zadnej strane je vyrytý motív príznačný pre značku Benetton. Dizajn vône Let’s Love bol navrhnutý tak, aby pôsobil romanticky. Ružová farba vône je finálnym dotykom, odráža vášeň, ženskosť a jemnosť.

Výnimočná stopa, ktorá vás povedie k vysnívanej láske…

Let’s Move je vôňa venovaná moderným, mestským a mladým mužom, ktorí sú neustále v pohybe. Mužom plným energie, ktorým nechýba sebavedomie, majú radi šport a sú kedykoľvek pripravení na nový vzrušujúci zážitok.

Odmietajú monotónnosť a zabehnuté chodníčky, chcú prežiť život čo najviac plnohodnotne, vyjadrovať vlastnú osobnosť a objavovať nové teritóriá. Ich najväčším snom je zabávať sa, prekračovať hranice a odhaľovať nové kódy zvodnosti.

Potrebujú vôňu, ktorá je ako ušitá na mieru ich osobnosti a hodnotám.

Svieža, moderná vôňa s nábojom energie

Let’s Move je vôňa venovaná dynamickým mladým mužom, ktorí sú neustále v pohybe a milujú šport. Citrusový kokteil v úvode doručuje do vône okamžitú energiu, čierne korenie zvýrazňuje jej intenzitu. Aromatické srdce pôsobí osviežujúco a povzbudivo. Mužný charakter srdca dotvára céder, po ktorom nastupuje hrejivý ambrovo-balzamový akord. Vôňa je ako nezabudnuteľný odkaz, je delikátna a zmyselná.

Pyramída tónov

Hlava: bergamot, mandarínka, čierne korenie.

Srdce: geránium, levanduľa, céder.

Základ: ambra, fazuľky tonky, vanilka.

Rodina vôní: fougere, ambrová, korenistá.

Dizajn prispôsobený aktívnemu životnému štýlu

Flakón je jednoduchý, transparentný a minimalistický. Je inšpirovaný tvarom vitamínov alebo fľaše vody, ktorú si muži nosia na šport. Jednoduchý na uchopenie aj použitie, evokuje dávku zvodnosti, ktorý muž počas dňa potrebuje. Zadnú stranu zdobí vyrytý motív, ktorý je sofistikovaným odkazom na identitu značky.

Príval čerstvej energie!


No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.