Jedinečné poklady Toskánska v kozmetike ERBARIO TOSCANO – Omladnut.sk

Jedinečné poklady Toskánska v kozmetike ERBARIO TOSCANO

Značka Erbario Toscano je dobre známa po celom svete, najmä v okruhu milovníkov toskánskeho životného štýlu. Značka sa snaží propagovať farby, vône a pôžitky Toskánska vytváraním prírodných produktov vysokej kvality na pokožku tela, vlasy a rôznych lifestylových produktov na denné použitie.

V snahe zachovania kvality kombinuje dávne talianske tradície s kreativitou a inováciou moderných technológií do produktov, ktoré si zachovávajú jedinečný a nenapodobiteľný charakter. Každý produkt Erbario Toscano je ručne balený, zdobený a využíva ekologické balenie. Tieto produkty zároveň nie sú testované na zvieratách. Produkty Erbario Toscano nepredstavujú len spotrebný tovar, sú na hranici krásy a umenia, môžu byť použité ako autentické darčeky. Erbario Toscano predstavuje cestovné balenie krémov na ruky v kvalitnom, plastovo-hliníkovom obale.

Erbario Toscano Olive Oil

Línia na báze olivového oleja dermatologicky testovaná univerzitou Padova

Olivový olej sa teší bohatému využitiu vo svete prírodnej kozmetiky. Je to najmä vďaka svojmu zjemňujúcemu účinku a schopnosti obnovovať lipidy pokožky. Prítomnosť mastných kyselín, vitamínov a minerálov z neho robí optimálnu voľbu pre dosiahnutie zdravej žiarivej pokožky.

Hand Cream 30 ml

Krém na ruky s vitamínom E: obnovujúci

Prináša úľavu a zvláčňuje pokožku rúk. Chráni ju pred vonkajšími vplyvmi, zanecháva ju hladkú a dokonale hydratovanú.

Erbario Toscano Lavender

Línia s esenciálnym olejom z levandule bez parabénov

Levanduľa je aromatická rastlina známa z antických čias pre svoju jedinečnú vôňu a upokojujúce vlastnosti. Čistý esenciálny olej v každom z produktov línie čistí a hydratuje, pričom zanecháva pokožku hodvábnu a vláčnu.  Relaxačné a harmonizujúce účinky podporujú omladenie pokožky.

Hand Cream 30 ml

Krém na ruky: zvláčňujúci a hydratujúci

Chráni pokožku rúk pred vonkajšími vplyvmi, predchádza vzniku drsných miest. Upokojuje podráždené a začervenané miesta, vytvára príjemný pocit vláčnosti.

Erbario Toscano Rose

Línia s obsahom extraktu z ruží

Podľa gréckej mytológie sa ruža zrodila z kvapky krvi Afrodity, bohyne krásy a lásky. Celé tisícročia bola zdrojom fascinácie. V kozmetickom svete sa využíva pre svoje protistresové vlastnosti, ktoré umožňuje vysoký obsah vitamínov A, C a P. Prináša pokožke rovnováhu, vyvoláva pocity šťastia, príjemné myšlienky a emócie.

Hand Cream 30 ml

Krém na ruky: upokojujúci a ochranný

Chráni pokožku rúk pred vonkajšími vplyvmi, predchádza vzniku drsných miest. Upokojuje podráždené a začervenané miesta, vytvára príjemný pocit vláčnosti.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.