Aigner No1 – nová pánska vôňa od Aigner Parfums – Omladnut.sk

Aigner No1 – nová pánska vôňa od Aigner Parfums

Objekty túžby majú mnohé podoby. Tie najlepšie súvisia priamo so zmyslami. Ktosi prejde okolo vás a zanechá za sebou opar vône, ktorý vo vás vyvolá túžbu spoznať viac než len vôňu… Taký je efekt pánskej novinky Aigner No1 od spoločnosti Aigner Parfums… Je hypnotická, návyková a navyše, podnecuje túžbu.

Aigner No1 odráža jedinečnú zručnosť príznačnú pre značku Aigner. Je extraktom luxusu, kvality a modernosti. Tiché uznanie histórii Aigner v podaní ako stvorenom pre súčasného moderného muža.

Vôňa

Je to nepopierateľne mužná vôňa. Drevitá, sýta, s dotykom kože, zjemnená sviežim akordom, ktorý podporuje jej celkovú príťažlivosť. Lístky cédru, bergamot a korenie dominujú vrchným tónom, zatiaľ čo intenzita zázvoru, škorice a geránia dodáva charakter a hĺbku srdcu vône. Intenzitu celého voňavého zloženia podporuje spojenie vetiveru, dubu, santalu a pižma.

Elegantná zvodná vôňa je nádherne ukrytá v modernom dymovom flakóne, ktorý zdobí známy motív Aigner podkovy a dokonale odráža charakter vône.

Vôňu dopĺňa kolekcia telových prípravkov Bath & Body Collection, osviežujúci dezodorant v spreji a luxusný kúpeľový & sprchový gél.

Aigner No1 je vôňa pre mužov, ktorí si cenia arómu luxusu a rafinovanosti. Je to vôňa šíriaca mužnosť a dedičstvo značky Aigner.

Sortiment

Toaletná voda 30 ml

Toaletná voda 50 ml

Toaletná voda 100 ml

Voda po holení 100 ml

Dezodorant v spreji 150 ml

Sprchový gél 200 ml

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.