Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Zväčšenie pier bez plastiky? Vyskúšajte tieto jednoduché triky pre plnšie pery!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2017-08-04 09:27:13

Tiež túžite po plnších perách, no príroda vám ich nedopriala? Zvažujete zväčšenie pier pomocou plastickej chirurgie, no nie ste si istá, či to stojí za tú investíciu? Plastika nie je vždy potrebná. Poradíme vám niekoľko spôsobov, ako si zväčšiť pery aj bez nej!

Hĺbková starostlivosť

Nevyhnutnosť nielen v zime a najdôležitejší pomocník na ceste za plnšími perami je kvalitný balzam. Hydratované pery sú pripravené na ďalšie kroky, či už v starostlivosti alebo skrášľovaní. Ak na balzam často zabúdate, tak pri pravidelnom používaní uvidíte vyživené a plnšie pery za krátky čas.

Pre plnšie vyzerajúce pery vyskúšajte balzam s obsahom mätového esenciálneho oleja. Tento vytvorí príjemné dráždenie pier, podporí cirkuláciu krvi a spôsobí mierny opuch, ktorý vydrží 1-2 hodiny. Nemáte balzam s mätou? To vôbec nevadí! Môžete použiť priamo esenciálny olej, alebo ho pridať do svojho obľúbeného balzamu.

Podobne pôsobí aj škorica. Prášok zo škorice zmiešajte so svojim balzamom na pery a zmes naneste. Nechajte pôsobiť 10 minút a zotrite. Ako alternatívu môžete vyskúšať aj škoričový olej.

Pri oboch môžete pocítiť pálenie, ktoré ale nie je veľmi silné a rýchlo ustúpi.

Vyskúšajte tiež medovú masku na pery: aplikujte hojnú vrstvu kvalitného medu na pery a nechajte pôsobiť 20 minút. Zmyte (alebo si sladké tekuté zlato vychutnajte) vlažnou vodou a voilá! Vyživené a zdravé pery sú na svete!

https://www.instagram.com/p/BYQ1Vq6BODR/?tagged=redlips

Povrchová starostlivosť

Pravidelný peeling je podstatný pri starostlivosti o pleť. No nezabúdate naň pri starostlivosti o pery? Zbavte sa odumretých kožných buniek a odhaľte zamatovo jemné a plnšie pery vďaka peelingu!

Najjednoduchší spôsob je použiť zubnú kefku a krúživými pohybmi premasírovať hornú aj spodnú peru. Podporuje to cirkuláciu, pery sa zväčšia pod vplyvom mierneho opuchu a zároveň sa zbavíte odumretých buniek.

Pre kombináciu s hydratujúcim efektom vyskúšajte cukrový alebo kávový peeling: zmiešajte organický kokosový olej s lyžičkou jemne namletého cukru alebo zrnkovej kávy a vmasírujte do pier. Zmyte vlažnou vodou a jemne osušte pery, potom aplikujte balzam a užívajte si plnšie pery pripravené na bozky!

Prečítajte si, na čo všetko ešte môžete použiť kokosový olej!

https://www.instagram.com/p/BYRNDjFH1Qb/?taken-by=rocky_barnes

Make-up na perách

Jednoduchý trik, ktorý môžete použiť kedykoľvek ráno pri maľovaní, je naniesť make-up alebo korektor aj na pery. Vytvoríte si jednotné plátno, pripravené na rúž alebo lesk, navyše môžete jednoduchšie pery prekresliť.

Pri prekresľovaní ale opatrne! Použite ceruzku, ktorá je ostrúhaná, a má farbu čo najpodobnejšiu prirodzenej farbe vašich pier. Linku potiahnite tesne okolo pier, len trošičku za ich skutočnou hranicou, pretože cieľom je, aby to napokon vyzeralo skutočne.

Pri kútikoch už sledujte skutočný okraj vašich pier, inak bude to, že ste tento trik využili, viditeľné pri každom úsmeve.

https://www.instagram.com/p/BXunG7WlFAx/?taken-by=mexican_princesa

Rozjasňovač: optický trik make-up artistov

Po obkreslení pier a vyplnení vašim obľúbeným rúžom nezabudnite aj na rozjasňovač. Jemne ho vklepte do priestoru nad stredom hornej pery, kde sa tak bude svetlo krásne odrážať a zdôrazní to obrys pier. Opticky ich tak zväčšíte.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty),

Kombinácia svetlejších a tmavších odtieňov

Ďalším z trikov profesionálnych maskérov je využitie svetla a tieňa. Už viete, že pri obkresľovaní treba použiť ceruzku rovnakej farby, ako sú vaše pery.

Avšak pre 3D efekt vašich pier môžete využiť svetlejšiu farbu (dokonca aj váš korektor) v strede pier, na hornej aj dolnej pere, ktoré potom rozotriete do stratena smerom ku kútikom.

A pri kútikoch zase využijete o čosi (1, možno 2 odtiene) tmavšiu ceruzku, ktorá ich tak prehĺbi a vytvorí efekt plných pier.

V kombinácii s rozjasňovačom nad perou a po použití lesku so žiarivým efektom budú vaše pery plné a zvodné!

Tak čo poviete, vyskúšate tieto triky skôr, než sa rozhodnete pre ihlu? Veď aj doma viete dosiahnuť zväčšenie pier, po akom túžite!

Zdroj titulnej fotky: Pixabay (Pexels)

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie