Jednoduché účesy a minimalistický makeup: Chanel opäť udáva trendy – Omladnut.sk

Jednoduché účesy a minimalistický makeup: Chanel opäť udáva trendy

značka chanel

Každá módna prehliadka od Chanel je jedinečná a plná inšpirácie. Inak tomu nebolo ani pri predstavovaní novej kolekcie, ktorá sa však odlišovala jednoduchosťou v stylingu. Perfektne ladila s miestom, ktoré tentokrát vyzeralo ako knižnica s tisíckami kníh. Pozrite, ako to dopadlo!

Pódiom bola obrovská knižnica

Chanel je známa tým, že zakaždým si potrpí na výzdobe a príprave pódia. Vytvorili už všeličo, od arktiky cez divokú džungľu až po poslednú prehliadku, ktorá sa odohrávala v obrovskej knižnici s množstvom políc. Práve dejisko módnej prehliadky inšpirovalo McKnight k jednoduchým, hladkým copom. V rozhovore pre Allure povedal, že je to účes hodný pravého knihomoľa.

Pre dokonalý vzhľad knihovníčky mali niektoré modelky aj veľké okuliare. Celá prehliadka tak vyzerala ako vystrihnutá z našich predstáv o knižnici, s pridaním elegancie a odvahy, ktoré sú také typické pre túto značku.

K jednoduchým účesom pridali prirodzený makeup

Ťažko povedať, či sa týmto v móde opäť vraciame k prirodzenosti, no tento krok sa makeup špecialistke Lucii Pica naozaj vydaril. Modelky mali počas prehliadky jednoduchý, takmer neviditeľný makeup. Pica upustila od silného kontúrovania či rozjasňovania, ktoré sa v tejto ére Instagramu teší takému záujmu. Miesto toho stavila na prirodzenú pokožku a husté obočie. Jediným dominantným zásahom bola tenká očná linka, ktorá zvýraznila oči a vytvorila nádherný efekt aj spoza okuliarov.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vittoria Ceretti (@vittoria),

Vzhľadom na to, že v módnom svete sme boli posledné roky presýtení ozdobami do vlasov a výrazným makeupom je táto prehliadka osviežujúcou inšpiráciou. Takýto styling sa hodí do práce aj na romantickú večeru, nie je náročný a stihnete ho aj pred odchodom do práce. Lepšie ako komplikované líčenie či zložité účesy, no elegantnejšie než jednoduchý drdol. Čo poviete?

Pozrite sa na to, ako vyzerali niektoré modely počas prehliadky Chanel Haute Couture

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa CHANEL (@chanelofficial),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa CHANEL (@chanelofficial),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa CHANEL (@chanelofficial),

Čo si myslíte o takejto minimalistickej vizáži od Chanel? Viete si to predstaviť na sebe?

Zdroj titulnej fotky: Chanel official (Instagram)

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.