Získajte podmanivý pohľad – Omladnut.sk

Získajte podmanivý pohľad

Túžite zažiariť? Potom svoje oči skrášlite novými DUO MOON minerálnymi očnými tieňmi, ktoré sa môžu pochváliť jemnými trblietavými čiastočkami a rôznofarebnými pigmentami zaisťujúce líčeniu jedinečné odlesky. Naviac vďaka dvom dokonale sladkým odtieňom získa váš pohľad doslova podmanivú hĺbku. Nechajte teda na svoje viečka dopadnúť trochu mesačných trblietok…

Cieľom odborníkov z vývojových laboratórií Dermacol bolo vytvoriť očné tiene, ktoré oči nielen  skrášlia, ale budú sa o ne aj starať. Preto vytvorili špeciálnu dlhotrvajúcu jemnú púdrovú textúru a obohatili ju o vitamín E, ktorý má výrazné antioxidačné účinky, chráni a stará sa o pokožku. Naviac ju obohatili o rôznofarebné pigmenty a jemné trblietavé čiastočky, ktoré oči neuveritelne rozžiaria.

5 NAJ tieňov DUO MOON

ponúka dva odtiene, ktoré perfektne ladia a vzájomne sa dopĺňajú

rozžiaria oči a dodajú hĺbku pohľadu

rôznofarebné pigmenty a jemne trblietavé čiastočky pre jedinečné odlesky

veľmi jemná púdrová textúra

dlouhotrvajúce

Minerálne očné tiene s trblietavým mesačným  efektom, 6,89 eur

Nechajte na svoje viečka dopadnúť trochu mesačných trblietok!

Rozžiarte svôj pohľad a dodajte mu podmanivú hĺbku za pomocou minerálných očných tieňov Duo Moon. Môžu sa pochváliť veľmi jemnou púdrovou textúrou, ktorá dokonale kryje, perfektne priľne k pleti a vydrží na nej naozaj dlho. Vďaka rôznofarebným pigmentom a jemným trblietavým čiastočkám prepožičia líčeniu jedinečné odlesky. Naviac obsahujú vitamín E, ktorý má výrazné antioxidačné vlastnosti, chráni a stará sa o pleť.

Vybrať si môžete zo 6 perfektne sladkých farebných kombinácií.

Dermacol doporučuje: Svetlý odtieň aplikujte na celé viečka a pod obočie. Tmavší odtieň naneste na vonkajšiu  polovicu viečok a oko starostlivo vytieňujte.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.