Výsledky testovania čistiacej peny BIODERMA so šľahačkovou textúrou – Omladnut.sk

Výsledky testovania čistiacej peny BIODERMA so šľahačkovou textúrou

Hydrabio Mousse od BIODERMA je prvá čistiaca hydratačná pena s unikátnou šľahačkovou textúrou na dehydrovanú pokožku. Je určená na čistenie pleti, odstraňovanie make-upu z tváre a očí ale je možné ju použiť dokonca aj na holenie. Medzi testujúcich čitateľov sme rozposlali 30 ks tohto produktu. Ste zvedaví ako to dopadlo?

Tento výrobok sa dostal v stupnici hodnoteni zatiaľ na najvyššiu priečku a vaše reakcie možno nazvať doslova ováciami. Monika z Prievidze” Je neskutočné aký pôžitok môže mať človek z používania kozmetiky, nič lepšie som doteraz nemala, pena je svojou šľahačkovou textúrou úžasná a najlepšie je, že je na všetko, perfektne odstráni makeup, vyčistí, hydratuje, moja pokožka je po nej taká ako majú bábätká. A ešte aj holenie je pôžitok. Priznám sa, že ma ráno a večer doslova otravuje čistenie a starostlivosť o pleť ale teraz sa do kúpeľne teším! Načo? No na šľahačku!”

Podobné boli všetky ohlasy testujúcich, ani v jednom prípade sme nezaznamenali negatívnu reakciu na pokožku, Hydrabio je určená aj pre citlivú pleť, je nekomogénna a hypoalergénna. Všetky testujúce ocenili jej hustú, bohatú šľahačkovú textúru. Veľmi vyzdvihované bolo aj jej “multifunkčné” použitie, teda odstraňovanie make-upu a dokonca aj z očí, čistenie, hydratácia a aj holenie. Všetky čitateľky, toré sa testovania zúčastnili uviedli, že ich pokožka je viditeľne ale aj pocitovo hebšia. Hydrabio Mousse úplne odbúrava pocit stiahnutej pokožky, ktorý vzniká okamžite po čistení akýmkoľvek prostriedkom. Naopak pleť je veľmi vláčna, výborne hydratovaná a prináša len príjemný pocit.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.