Aj pokožka potrebuje piť – Omladnut.sk

Aj pokožka potrebuje piť

Máte problém s dehydratovanou pokožkou? Riešenie sa volá Doliva SKIN IN BALANCE Thermal! Hovorí sa, že koža je naším najvzácnejším oblečením – v optimálnom stave sedí ako uliata. S produktovým radom Doliva SKIN IN BALANCE Thermal môže byť pokožka zdravá, jemná a hebká na dotyk.

Dehydratovaná pleť má podobné prejavy ako suchá pokožka. Takáto pokožka je príliš citlivá a napätá, trápi ju začervenanie, aj vznik trhliniek. Tieto príznaky však väčšinou po čase odznejú. Základnou charakteristikou je, že jej chýba voda. Smädnej koži častokrát, napriek nášmu úsiliu neustále ju krémovať, chýba potrebná vlhkosť. Aj s týmito symptómami môže byť predstava pružnej a mladistvej pokožky zhmotnená – riešenie sa volá Doliva SKIN IN BALANCE Thermal.

Príčinou poruchy ochrannej funkcie pokožky je nedostatok prirodzených, telu vlastných hydratujúcich prvkov a lipidov. Prehlbujúca sa suchosť spôsobená nízkou produkciou mazových žliaz priamo súvisí so stratou vlhkosti kože. Zrohovatené bunky zdrsnejú, ich súdržnosť povoľuje, a tým sa z pleti odparuje voda. Bariérová funkcia pokožky ako ochrany proti vonkajším vplyvom je narušená. Koža je náchylnejšia na infekcie, v mimoriadne ťažkých prípadoch trpí nežiaducou neurodermatitídou či atopickým ekzémom.  Doliva SKIN IN BALANCE Thermal zabezpečí, že sa vo svojej koži budete cítiť skvelo. Tajomstvo tohto produktového radu ako účinného bojovníka proti dehydratovanej pokožke spočíva v jedinečnej kombinácii termálnej vody, vitamínu E, toskánskeho olivového oleja a ďalších cenných látok. Tie pokožku jemne čistia a zároveň majú dlhodobý ošetrujúci účinok na pokožku.

Nezabudnite:

Dehydratovaná pleť je chudobná na vodu, prirodzene viazanú vo vnútri pokožky v bunkách v dôsledku narušenia väzbových procesov. Nepriateľom číslo jeden je pre ňu nadmerné vystavovanie sa slnku, nedostatok tekutín – pitie kávy v nadmerných množstvách, silné čierne čaje či nadmerná konzumácia odvodňujúcich čajových zmesí, ako je to v prípade žihľavy dvojdomej a brezy previsnutej. Oblúkom sa vyhnite cigaretám a konzumácii alkoholu či užívaniu diuretík, ktoré zvyšujú množstvo vylučovaného moču.

Ak chcete, aby vaša každodenná starostlivosť o pokožku nevyšla nazmar, mali by ste dbať na dôsledné dodržiavanie pitného režimu. Neadekvátne prostriedky obsahujú vysoký podiel vody, ktorá tým, že sa z pokožky po aplikácií uvoľňuje mikro-odparovaním, pokožku chladí, ale môže dochádzať aj k jej vysychaniu. Takže nepreháňajte to s krémovaním. Nezabúdajte na to, že prírodné látky môžu škodiť tiež a mnohé chemické látky, aj tie ropné, ktoré sú dokonale čisté, majú nenahraditeľnú úlohu v kozmetickom i potravinárskom priemysle.

Náš tip:

Pred každým nanesením mejkapu je vhodné na dehydratovanú pokožku naniesť krém Doliva SKIN IN BALANCE Thermal rehydratačný krém ľahko vstrebateľnej konzistencie. Odličovanie je dôležité pri každom type pokožky, zvlášť pri tej suchej. Vďaka jemnému čistiacemu mlieku pre dehydratovanú pokožku s termálnou vodou bude vaša pleť nielen jemne vyčistená, ale aj dlhodobo hydratovaná.

S Doliva Skin in Balance Thermal môžete sile prírody pokojne dôverovať.

ZAVLAŽUJTE!

Doliva SKIN IN BALANCE Thermal Jemné čistiace mlieko pre dehydrovanú pokožku s termálnou vodou, Naturprodukt, www.naturprodukt.sk, 200 ml, 8,87€

Dermatologická starostlivosť o dehydrovanú pokožku jemne a bez vysúšania čistí pleť. Kombinácia termálnej vody, vitamínu E, toskánskeho olivového oleja a iných cenných látok čistí póry a má dlhodobý ošetrujúci účinok na pokožku. Prípravok dokonale odstraňuje make-up a upokojí pleť.

Doliva SKIN IN BALANCE Thermal rehydratačný krém, Naturprodukt, www.naturprodukt.sk, 50 ml, 9,95€ Rehydratačný krém poskytuje dehydratovanej a citlivej pokožke hydratáciu a cenné vyživujúce lipidy. Hydratácia termálnou vodou, extraktom z morských rias a cenným toskánskym olivovým olejom účinne pokožku vyhladzuje a zvláčňuje. Stresovaná a dehydratovaná pokožka sa upokojí a obnoví. Ráno rovnomerne naniesť na pleť, krk a dekolt. Krém sa rýchlo vstrebáva a je ideálny aj ako podklad pod mejkap.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.