Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

Ženy, kráľovné Vianoc

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2018-12-13 14:31:12

Vianoce sa každému spájajú s príjemnou atmosférou, láskou a rodinným krbom. Všetko je vyzdobené, upratané, koláče sú upečené a na stole je kopec dobrôt. Komu však vďačíme za všetko to čaro?

Predstava ideálnych sviatkov je u väčšiny z nás rovnaká – jesť výborné jedlo, maškrtiť na koláčoch a pozerať rozprávky. Do toho chýba už len sneh za oknom a idylka je stvorená. Takéto sny sa takmer vždy naplnia deťom, veľmi často aj oteckom, avšak len niekedy i mamičkám. Sú to práve ženy, kto už niekoľko týždňov vopred rozmýšľa nad vhodnými darčekmi pre celú rodinu, plánuje kedy a čo napiecť a navariť, aby bolo všetkého dostatok a, samozrejme, uprace a vyzdobí celý byt či dom. Bez partneriek, manželiek, matiek a babiek by bolo omnoho náročnejšie všetko zvládnuť a vychutnať si to. Preto si ženy dovolíme označiť za kráľovné Vianoc. S láskou zdobia domácnosť aj koláčiky a tešia sa na rozžiarené oči svojej rodiny.

Aby si dámy mohli počas vianočného zhonu troška vydýchnuť, prinášame tipy, na čo pred zahájením príprav nezabudnúť.

Chystáte sa variť a piecť? Nezabudnite na nákupný zoznam!

Nákupný zoznam je veľkým pomocníkom a preto by sme naň ani pri vianočných prípravách nemali zabúdať. Je dobré si premyslieť, aké všetky dobroty budete variť a piecť, aby sa pri tom všetkom zhone nestalo, že vám niečo dôležité zachýba. Na zoznam nezabudnite pripísať aj čistiace prostriedky, servítky, kuchynské utierky či darčeky, ktoré ste ešte nestihli nakúpiť.

Ak pred zahájením pečenia zisťujete, kde nakúpite potrebné veci v akcii, navštívite napríklad Billu. Kúpite tu v zľave cukor, tuk na pečenie, rum, vaječný likér aj salko. Tie gazdinky, ktoré si chcú pečenie trošku uľahčiť, určite poteší zľava 25 % na vybrané druhy chladeného cesta.

Hotové koláče so zľavou 20 % nájdete aj v Tescu. To, navyše, ponúka v akcii vianočné trubičky, vďaka čomu  ušetríte až 25 % z pôvodnej ceny. Lákavý je i veľký výber mäsa a mäsových výrobkov, ktoré nielen vynikajúco vyzerajú, ale sú aj o viac ako 20 % lacnejšie než počas bežných dní.

Milovníkov tropického ovocia poteší akcia v Terne, s ktorou výhodne nakúpite ananás, carambolu, granátové jablko, kokos, avokádo, litchi, mango aj papáju.

Darčeky pre celú rodinu

Ak máte dojem, že v detskej izbe sú už všetky hračky sveta, máme pre vás niekoľko cenových hitov z letáku Lidl. Modelovací piesok, plastelína a magnetické puzzle potešia každú kreatívnu dušu. Budúci architekti a stavbári si prídu na svoje s 3D súpravou na skladanie, maľovanie a hranie. Tých najstarších poteší a zároveň bude vzdelávať svietiaci glóbus.

Ak hľadáte niečo pre mužov, chlapov či večných chlapcov, stavte na elektroniku. Široký výber za rozumnú cenu nájdete v predajniach okay.

Zakrútila sa vám zo všetkých tých ponúk hlava? Zvažujete, ktoré letáky máte doma a ktoré nie? Máme pre vás riešenie! Všetky zľavy v obchodoch dnes nájdete na jednom mieste, a to na stránkach Kimbino. A vďaka mobilnej aplikácii budete mať letáky na Kimbine vždy so sebou. Prelistujte si všetky aktuálne ponuky obchodných reťazcov a nakupujte lacnejšie.

Najnovšie články

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva