Ženy, kráľovné Vianoc – Omladnut.sk

Ženy, kráľovné Vianoc

Vianoce sa každému spájajú s príjemnou atmosférou, láskou a rodinným krbom. Všetko je vyzdobené, upratané, koláče sú upečené a na stole je kopec dobrôt. Komu však vďačíme za všetko to čaro?

Predstava ideálnych sviatkov je u väčšiny z nás rovnaká – jesť výborné jedlo, maškrtiť na koláčoch a pozerať rozprávky. Do toho chýba už len sneh za oknom a idylka je stvorená. Takéto sny sa takmer vždy naplnia deťom, veľmi často aj oteckom, avšak len niekedy i mamičkám. Sú to práve ženy, kto už niekoľko týždňov vopred rozmýšľa nad vhodnými darčekmi pre celú rodinu, plánuje kedy a čo napiecť a navariť, aby bolo všetkého dostatok a, samozrejme, uprace a vyzdobí celý byt či dom. Bez partneriek, manželiek, matiek a babiek by bolo omnoho náročnejšie všetko zvládnuť a vychutnať si to. Preto si ženy dovolíme označiť za kráľovné Vianoc. S láskou zdobia domácnosť aj koláčiky a tešia sa na rozžiarené oči svojej rodiny.

Aby si dámy mohli počas vianočného zhonu troška vydýchnuť, prinášame tipy, na čo pred zahájením príprav nezabudnúť.

Chystáte sa variť a piecť? Nezabudnite na nákupný zoznam!

Nákupný zoznam je veľkým pomocníkom a preto by sme naň ani pri vianočných prípravách nemali zabúdať. Je dobré si premyslieť, aké všetky dobroty budete variť a piecť, aby sa pri tom všetkom zhone nestalo, že vám niečo dôležité zachýba. Na zoznam nezabudnite pripísať aj čistiace prostriedky, servítky, kuchynské utierky či darčeky, ktoré ste ešte nestihli nakúpiť.

Ak pred zahájením pečenia zisťujete, kde nakúpite potrebné veci v akcii, navštívite napríklad Billu. Kúpite tu v zľave cukor, tuk na pečenie, rum, vaječný likér aj salko. Tie gazdinky, ktoré si chcú pečenie trošku uľahčiť, určite poteší zľava 25 % na vybrané druhy chladeného cesta.

Hotové koláče so zľavou 20 % nájdete aj v Tescu. To, navyše, ponúka v akcii vianočné trubičky, vďaka čomu  ušetríte až 25 % z pôvodnej ceny. Lákavý je i veľký výber mäsa a mäsových výrobkov, ktoré nielen vynikajúco vyzerajú, ale sú aj o viac ako 20 % lacnejšie než počas bežných dní.

Milovníkov tropického ovocia poteší akcia v Terne, s ktorou výhodne nakúpite ananás, carambolu, granátové jablko, kokos, avokádo, litchi, mango aj papáju.

Darčeky pre celú rodinu

Ak máte dojem, že v detskej izbe sú už všetky hračky sveta, máme pre vás niekoľko cenových hitov z letáku Lidl. Modelovací piesok, plastelína a magnetické puzzle potešia každú kreatívnu dušu. Budúci architekti a stavbári si prídu na svoje s 3D súpravou na skladanie, maľovanie a hranie. Tých najstarších poteší a zároveň bude vzdelávať svietiaci glóbus.

Ak hľadáte niečo pre mužov, chlapov či večných chlapcov, stavte na elektroniku. Široký výber za rozumnú cenu nájdete v predajniach okay.

Zakrútila sa vám zo všetkých tých ponúk hlava? Zvažujete, ktoré letáky máte doma a ktoré nie? Máme pre vás riešenie! Všetky zľavy v obchodoch dnes nájdete na jednom mieste, a to na stránkach Kimbino. A vďaka mobilnej aplikácii budete mať letáky na Kimbine vždy so sebou. Prelistujte si všetky aktuálne ponuky obchodných reťazcov a nakupujte lacnejšie.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.