Snívate o prepychovej spálni? | Curem.sk

Zaspávajte v prepychovej spálni!

Strávili ste dovolenku v luxusnom apartmáne v hoteli s výhľadom na more? A nechýba vám ten pocit luxusu aj doma? Hneď by ste sa cítili doma uvoľnenejšie a lepšie, je to tak Nie je nič jednoduchšie ako si ten luxus doma dopriať. A začnite v spálni. Máme pre vás niekoľko rád, ako si zariadiť luxusnú spálňu a neutratiť pri tom všetky rodinné úspory.

1. Farba

Dôkladne premyslite, aké farby majú vo vašej spálni dominovať. Vyberte si neutrálny základ (napr. biela) a kombinujte ho nanajvýš s 2 ďalšími výraznými farbami. Nádychom luxusu oplývajú odtiene hnedej a zlatej farby.

Vaša svätyňa je stvorená pre oddych a relaxáciu, preto sa krikľavým a výrazným farbám vyvarujte! Tmavé farby naviac spôsobia, že sa vám nebude ráno chcieť vyliezť z pelechu.

postel

2. Základ

Pravý prepych spálne pocítite na prvý dotyk nie na prvý pohľad. Jedine zdravo a pohodlne prespaná noc je známka toho, že ste hrdým vlastníkom kvalitnej a luxusnej postele.

Rozhodne nešetrite na matraci! Ani v prípade, že o luxusnú spálňu nestojíte. V posteli strávite významnú časť každého dňa. Dbajte teda o svoje zdravie aj tu!

Mimo matrac sa zamerajte na výber prepychových prikrývok a vankúšov. Chcite nadýchané, kvalitné lôžkoviny s termoizolačnými vlastnosťami. Vďaka tomu vám bude pod perinou vždy príjemne a teplo. V lete sa naopak prispôsobí vašej teplote a iste sa radi vyhnete prepotenému pyžamu.

3. Doplnky

Luxusnú spálňu si môžete vytvoriť, aj keď nemáte moc peňazí nazvyš. Zrak je zmysel, ktorý sa dá veľmi ľahko oklamať, takže s chuťou do toho!

umelecke predmety

Prikrývka

Zahaľte svoju posteľ prekrásnou prikrývkou. Nemáte dvakrát robustnú a kvalitnú posteľ? Potom je práve prehoz na posteľ dokonalým riešením. Ľudskému oku zostane všetko pod ním dokonale utajené. Využite to vo svoj prospech!

Dekoračné vankúšiky

Zasypte posteľ vankúšikmi rôznych veľkostí a farieb. Dávajte si však pozor, aby ste kombinovali len tie farby, ktoré ste si na začiatku vybrali.

Umelecké predmety

Vlastníte nejaké mimoriadne umelecké skvosty? Obrazy či dizajnová váza s okrasnou kvetinou vytvoria vo vašej spálni potrebný glanc a stanú sa jej dominantou.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.