Výsledky testovania anti age krémov BIODERMA – Omladnut.sk

Výsledky testovania anti age krémov BIODERMA

V našom testovaní noviniek a produktov sme vám poskytli novinku od značky BIODERMA anti age rad krémov, ktorý obsahuje tri produkty pre tri vekové kategórie.

 

 

 

 

 

BIODERMA Matriciane Multi_defence je revitalizačný krém určený pre ženy vo veku 25+, Matriciane Rides pre ženy 35+ a Matriciane Fermeté pre ženy 45+.

 

Všetky čitateľky sa zhodli na výnimočne príjemnej vôni a konzistencii krémov. Viaceré uviedli, že sa doslova tešia na krémovanie, lebo je to veľmi príjemné a osviežujúce. Krémy svojou konzistenciou neboli ťažké ale naopak, ľahké a jemné a pleť bola po nich nádherne dehydrovaná, svieža a oživená.  Už po pár dňoch bol viditeľne rozpoznatelnejší jas pleti. Na dotyk je pleť po používaní tohto krému oveľa jemnejšia a pružnejšia. Viaceré ste uviedli akýsi pocit zdravšej pleti. Krém totiž obsahuje zložky, ktoré pleť revitalizujú a detoxikujú.  Nakoľko krémy pôsobia až na úrovni dermis pleť bola podľa vás skutočne ako nová ako znovuzrodená.  Oceňovali ste aj výnimočne svieži a príjemný pocit, ktorý krém na pleti zanechal ešte dlhú dobu.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.