Testujeme zázrak na červeň od BIODERMA – Omladnut.sk

Testujeme zázrak na červeň od BIODERMA

Citlivá, červená, podráždená pokožka nie je ničím výnimočným hlavne v tomto nepriaznivom mrazivom počasí. Prechody z tepla domova do sychravého počasia s teplotami okolo bodu mrazu, späť do vykúrenej kancelárie a naša pokožka nám naznačuje, že jej to vôbec nevyhovuje. Červeň, pálenie a kde tu uvidíme červené žilky. Pokožka nám hovorí, aby sme s tým začali ihneď niečo robiť. Ako sa správne ochrániť? Aj vám napadlo „BB“ s prívlastkom AR?

 

 

 

Čo to je?

 

Skratka BB znamená „balm blemish“, balzam na nedokonalosti. Prvý BB krém namiešala v roku 1967 nemecká dermatologička Dr. Christine Schrammek, aby chránila pokožku pacientov po korektívnych zákrokoch. BB krém liečil ich citlivú a podráždenú pleť. Zároveň poskytoval ľahké farebné krytie jaziev a iných kožných nedokonalostí.

Laboratoire BIODERMA sa inšpirovala myšlienkou nahradiť účinok viacerých kozmetických výrobkov jediným. Novinka Sensibio AR BB krém je prvá multifunkčná starostlivosť s 5 účinkami na zdokonalenie citlivej pleti so sklonmi k začervenaniu. Vďaka Sensibio AR BB krému s vlastnosťami make-upu je citlivá pleť bezchybná, svieža, rozjasnená, bez začervenania a chránená pred UV žiarením pomocou SPF 30. Unikátny patent Rosactiv odstraňuje začervenanie pokožky (Anti-Redness)a upokojuje ju. Sensibio AR BB krém zjednotí odtieň pokožky, zakryje nedokonalosti, rozjasní, zmatní a hydratuje. Je vhodný na každodenné použitie alebo po všetkých korektívnych dermatologických zákrokoch.

Nájdite si záľubu v pokožke bez začervenania so Sensibio AR BB krémom.

Špeciálny kompaktný make-up je vyvinutý pre citlivú reaktívnu pleť so sklonom k začervenaniu, či pleť s rosaceou. Znižuje začervenanie, zjednocuje pleť a chráni pred UV žiarením.

Vďaka patentu Rosactiv účinkuje priamo na faktory zodpovedné za oslabenie kožných kapilár, ktoré sú zdrojom permanentného začervenania. trvale a dlhodobo pôsobí proti prechodnému a intenzívnemu začervenaniu spôsobeného vplyvnom agresie, počasie, emócie, diéty, teplo atď. i proti začervenaniu permanentnému (malé, viditeľné cievky). Upokojuje a hydratuje. Chráni pokožku pred UV žiarením SPF30/UVA 16. Zjednocuje odtieň pleti a zakrýva nedokonalosti. Pokožku zanecháva zamatovo hebkú. Ľahko sa aplikuje a má excelentnú toleranciu. Je nekomogénny a bez parfemácie.

Ak máte záujem o testovanie týchto výrobkov, pošlite na omladnut@omladnut.sk svoju adresu a telefónne číslo.

www.bioderma.com

Výsledky testovania:

Respodentky, ktoré sa zúčastnili testovania Sensibio AR BB krému sa zodli v jednoduchom a pohodlnom používaní krému. Vyberáme z hodnotení: “Je úžasné, že nemusím ráno riešiť krém, ochranu, prekrytie nedostatkov, nepríjemného začervenania, ktoré som kontrolovala viackrát denne a makeup, nanesiem Sensibio AR BB Krém a mám pokoj.” Druhá respondetnka si chválila používanie komfort. “Krém má príjemnú konzistenciu a veľmi komfortne sa používa. Vôbec ma nezaťažuje. Neverila som, že to funguje, bola som presvedčená, že BB krémy sú len akési dočasné instantné riešenie ale nie je to tak. Fakt je to výborné. Mária z Piešťan ocenila pomoc v rannom strese. Ráno so štyrmi deťmi zažívam obrovský stres a červeň na tvári sa stala mojou každodennou súčasťou. bola som rada, keď som si stihla tvár vyčistiť a nakrémovať. Celý deň som chodila bez make-upu lebo jednoducho po treťom dieťati som už nemala na to čas. Tento krém je vynikajúci, neviem si ho vynachváliť, doslova jedným ťahom sa postarám o pleť a celý deň sa cítim výborne, lebo viem, že nevyzerám odstrašujúco.”

Celkové hodnotenie Sensibio AR BB krém dopadlo na výbornú.

Špeciálny kompaktný makeup je podľa vás veľmi praktický. Táňa z Bratislavy: ” nemám rada make-up, s týmto kompaktným si cez deň prejdem len kritické partie a som oveľa viac v pohode. Lebo ma zvyklo cez deň vyrušovať pomyslenie na moju pleť, lebo som vedela, že popoludní už vyzerá zle.” Patrícia z Košíc: “Je skvelý, má výbornú konzistenciu a je veľmi praktický. Na tvári ho ani nevidieť, aj keď ho použijete len na určité partie.” Júlia zo Žiliny ocenila jeho zloženie určené pre citlivú pleť. Veľmi zle reagujem na rôzne značky kozmetiky, najmä na dekoratívnu. Som šťastná, že tento výrobok mi sadol a moja pleť je po jeho použití skvelá.”

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.