Vrásky zrkadlia vaše problémy – Omladnut.sk

Vrásky zrkadlia vaše problémy

Umiestnenie vrások dokáže odhaliť aké problémy vás trápia. Neveríte, skúste sa presvedčiť.

Pod očami

Na tomto mieste sa vrásky vyskytujú najčastejšie, pretože koža je pod očami jemná a namáhaná mimikou. Ak sa však začnú tvoriť príliš skoro, signalizujú problémy s obličkami. Obličky sú zasa synonymom partnerských problémov. Veľa pite a teplo sa obliekajte. Pomôže aj konzumácia rýb a viacej spánku.

Na čele

Ste hĺbavá a veľa premýšľate. Niekedy možno až zbytočne. Pomohla by vám väčšia flexibilita  v rozhodovaní. Predídete tak aj bolestiam hlavy a väčšej únave.

Pri nose

Hlboké vrásky okolo nosa svedčia o možných problémoch so srdcom. Ak sa tiahnu až k perám, prezrádzajú, že holdujete dobrému jedlu a viete si užívať život.

Pri obočí

Vrásky okolo obočia prezrádzajú, že ste rady stredobodom pozornosti a neznášate „ťarbákov“. Rada kritizujete a ste veľmi prísna. Vaša zlosť na nedokonalých ľudí vám môže priniesť problémy so žalúdkom a trávením.

Pri kútikoch pier

Toto miesto odzrkadľuje váš žlčník, pečeň a slezinu. Ak sa vrásky prehlbujú, začnite sa racionálnejšie stravovať a menej sa rozčuľovať. Vaša výbušnosť vám totiž môže priniesť zdravotné problémy. Pozor si dávajte aj na závislosti.

Mimické vrásky

Svoje trápenie neschováte, odzrkadľuje sa okamžite na vašej tvári. Choďte do prírody, urobte si kúpeľ, doprajte si relax alebo spoločnosť ľudí aby ste sa od problémov uvoľnili.

Photl.com

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.