Užite si s nami výnimočné rozmaznávanie, výnimočného SPA. Ochutnávka krok za krokom. – Omladnut.sk

Užite si s nami výnimočné rozmaznávanie, výnimočného SPA. Ochutnávka krok za krokom.

Bojujete s časom, povinnosťami, ľuďmi, prácou, deťmi  a nakoniec aj so sebou samými? Tak potom je načase myslieť konečne na seba a dopriať si nielen oddych ale aj dokonalé rozmaznávanie. Určite nad tým premýšľate, plánujete, snívate ale vždy si termín T odsuniete. Práve pre vás sme pripravili túto chuťovku – poďte s nami na masáž plnú pôžitku, rozmaznávania, dokonalej relaxácie, uvoľnenia a výživy pre vašu pokožku.

Dopriať si takéto chvíle pre seba je totiž našou povinnosťou. Stačí raz skúsiť a potom už budete mať o svoju dokonalú relaxáciu postarané, určite sa jej totiž už nevzdáte a bude vám robiť pravidelného spoločníka.

Na cestu do raja sme sa vybrali do ZION SPA hotela KEMPINSKI v Bratislave. Prečo? Lebo práve toto SPA je synonymom dokonalého SPA a navyše je prístupné aj pre nečlenov a za prekvapivo priaznivé ceny.

Vitajte v oáze harmónie, pokoja a pohody. Pozývame vás na výživný rituál z Terraké. Terapeutka Barbora zo ZION SPA Kempinski River Park vysvetľuje,“ Francúzska kozmetika Terraké je rozdelená do štyroch elementov– rastlinstvo, vzduch, voda, zem. Z rastlinstva sú výživné rituálny, zo zeme spevňujúce, zo vzduchu detoxikačné a z vody hydratačné.

Výživný rituál využíva peeling na celé telo s hnedým a bielym cukrom, s výťažkom zo zelených mandariniek a bambucké maslo, ktoré sa v spojení s teplou vodou krásne spení a vyčaruje vám jemnú a nádhernú pokožku. Masáž sa prevádza s voskovým olejom s esenciou pripomínajúcou vôňu pokosenej trávy.  Zábal obsahuje kakaové maslo, olej Maracuji a obiloviny dodávajúce pleti pestovaný vzhľad, hebkosť avýživu. Všetky prípravky majú prekrásnu vôňu a pred nanesením sa zahrievajú na príjemnú teplotu.  Počas procedúry sa robí špeciálna „srdce masáž“ a masáž lianou na celkové prekrvenie.

Výživný rituál trvá celkovo dve hodiny, z toho je 30 minút peeling, potom nasleduje sprcha , po nej hodinová masáž a pol hodinový zábal a aplikácia výživného krému. Na záver si vychutnáte špeciálny bylinkový čaj, ktorý pôsobí zvnútra a celú procedúru umocňuje.

Najskôr sa pohodlne uložíte na vyhrievané ležadlo a terapeutka vám priloží pre uvoľnenie na chodidlá teplý uterák.

 

 

 

Nasleduje úvodná efloráž a nanášanie peelingu kruhovými pohybmi. Peeling sa nanáša na celé telo. Prekrvenie je už citeľné.

 

 

Po pílingu opäť sladké rozmaznávanie – nanášanie teplého voskového oleja s prekrásnou vôňou a hodinová masáž. Začína sa „srdce masážou“ a je výnimočná špeciálnymi ťahmi. Pri masáži prenikajú výživné látky hlbšie do pokožky a pôsobia efektívnejšie.

 

 

 

 

 

 

Masáž lianou so špeciálnymi ťahmi zabezpečí prekrvenie, spevnenie, prehrieva sa podkožné tkanivo po celom tele.

 

 

 

 

 

 

 

Nasleduje aplikácia výživného zábalu a 20 minút relaxácie.

 

 

 

Na záver ešte výživný krém a pokožka tela je ako hodváb. Vaša myseľ zrelaxovaná, telo prekrvené, nabité energiou a k tomu všetkému ako čerešnička na torte skvelý a nezameniteľný pocit.

 

 

ZION SPA je prístupné aj pre širokú verejnosť, nielen pre členov klubu. Ponúka viac ako 40 masáží, telových alebo tvárových procedúr. Cena vzácneho vonného rituálu pre nečlenov je v čase od 10.00 do 16.00 59€ a v ostatnom čase 76€. Viac informácií na www.zionspa.sk

 

foto: Jena Šimková a ZION SPA

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.