Cestujete do zahraničia? Plaťte za zážitky, nie za roaming! – Omladnut.sk

Cestujete do zahraničia? Plaťte za zážitky, nie za roaming!

Jar  je ako stvorená na výlety  po európskych či svetových metropolách. Ušetriť môžete s dvojsimkovým smartfónom.

 

S výdavkami za telefonovanie  či surfovanie na webe vás výlet do zahraničia môže vyjsť  draho. Skúsení  cestovatelia   preto odporúčajú  tzv. dual SIM smartfón, do ktorého si okrem slovenskej SIM karty v zahraničí kúpite predplatenú kartu lokálneho operátora. Ušetriť môžete desiatky eur.  Dvojsimkový mobil však využijete aj doma, najmä ak používate pracovné a súkromné číslo a nechce sa vám so sebou nosiť dva mobilné telefóny.

 

Náš tip:

GSmart Simba SX1:  Simba je ideálny smartfón s najrozšírenejším systémom Android, ktorého prednosťou okrem spomínanej podpory dvoch aktívnych SIM kariet súčasne, je aj takzvaný 3-way talking. To znamená, že môžete telefonovať medzi tromi číslami naraz. Šikovnú funkciu využijete nielen  v biznis prostredí, kde si takto hravo zvoláte telefonickú poradu, ale aj pri telefonátoch s rodinou či priateľmi. Na rozdiel od iných modelov  pri telefonovaní z jednej SIM karty ostáva druhá naďalej aktívna a vy nezmeškáte ani jeden hovor.

Nabrúsená výbava stavia novú Simbu do prvej ligy. Novinka vybavená dvojjadrovým procesorom má veľký a kvalitný displej s uhlopriečkou päť palcov a HD rozlíšením. Displej sa pýši kvalitným obrazom a výbornými pozorovacími uhlami. GSmart Simba zaujme aj fotoaparátom s rozlíšením až 13 megapixlov a funkciou automatickej spúšte či LED bleskom. Podpora pamäťových kariet je štandard a vnútornú 4 GB pamäť si môžete vďaka pamäťovým kartám microSD rozšíriť až o 32 GB. Systém Android zároveň zabezpečuje vďaka obchodu Google Play prístup k viac ako 700 tisíc aplikáciám.

Smartfón Simba SX1 sa na slovenskom trhu predáva v čiernej a bielej farbe za odporúčanú MOC 269 eur . Kúpite ho aj na http://gsmart.sk/GSMART-SIMBA-SX1-p8.html

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.