Tieto kúsky v šatníku nikdy neoľutujete! – Omladnut.sk

Tieto kúsky v šatníku nikdy neoľutujete!

Stále vám v šatníku niečo chýba? Vždy keď otvoríte skriňu máte pocit, že všetko, čo ste si doteraz kúpili spolu neladí a nehodí sa na žiadnu príležitosť? Prezradíme vám, čo musíte mať v šatníku a budete vždy chic a jedinečná pri každej príležitosti. Navyše vám to ani neodhryzne kusisko z výplaty.

 

 

Nadčasové nohavice

Na jar sa opäť vracajú do top trendov naše obľúbené ležérne nohavice. Čas od času sa v módnych trendoch vyskytne kúsok oblečenia, ktorý vám padne ako druhá koža.  Pohodlné nohavice zľahka sa zužujúce ku členkom sú jedným  zo spomínaných módnych evergreenov. Perfektne ladia s aktuálnymi trendmi, či už sú to topánky alebo topy. Vlastne, asi sa začnete čudovať ako ste bez nich vôbec mohli žiť!
Ak stavíte na sivú farbu, budete elegantná a s vhodne zvolenými doplnkami pripravená na každú príležitosť. S balerínkami a topom do práce, s lodičkami a a farebnou blúzkou na večer.

Nohavice F&F 19€

 

Farebná smršť

Kto povedal, že kostýmy musia byť šedé a čierne? Túto sezónu ožije váš šatník dúhovými farbami. Nie ste typ, ktorý sa pravidelne oblieka do  kostýmu. Tak to určite poriadne zmätiete svoje okolie. Sezóna jar/leto 2012 trochu uvoľní pracovné oblečenie, a to práve jemnými a pohodlnými strihmi. Dôkazom toho sú modely Marc Jacobs, Akris i DVF, ktorí ich predstavili na módnych mólach ako hity tohtoročnej jarnej sezóny. Ak vám kostým asociuje šedú či čiernu, nastávajúca sezóna vo vašej mysli spôsobí farebnú revolúciu. Čaká na vás pestrá paleta farieb kostýmov členkových strihov  v odtieňoch od výmyslu sveta.

skúste tričko s nohavicami a tenký svetrík pre elegantný víkendový look alebo sako s jeansami, či minišatami. Stačia vám dva kúsky oblečenia a máte nekonečné možnosti ako vyzerať super a cítiť sa pohodlne.

Sako F&F 25€, nohavice F&F 17€

Jemné línie

Neutrálna paleta farieb a dobre padnúci strih vašej postave, rovná sa úspech kamkoľvek vkročíte. Predstavujeme vám nového priateľa, na ktorého túto jar nedáte dopustiť – jarný dámsky kostým.
Kostým, ktorý vám sadne ako uliaty, je riešením mnohých šatníkových hlavolamov. Môžete sa na neho spoľahnúť pri pohovoroch, zároveň je tou pravou voľbou, keď chcete vyzerať  elegantne i zladene zároveň a stojíte pred svojim šatníkom ráno, keď ste nepočuli budík a ponáhľate sa do práce. Elegantná istota, po ktorej môžete siahnuť kedykoľvek. Do práce je ideálna jeho kombinácia s farebnou blúzkou a výraznými lodičkami, na voľný čas zas s vestou a filtrovaným tričkom. Okrem toho, že sa na módnych prehliadkach stal hitom jari 2012, je to kúsok, ktorý vo vašom šatníku len tak ľahko prachom nezapadne. Môžete ho pokojne nosiť celý rok.

Sako F&F 39€

Nohavice F&F 25€

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.