Premeňte vlasy na ľahko upraviteľné a regenerované – Omladnut.sk

Premeňte vlasy na ľahko upraviteľné a regenerované

Ideálna služba, na ktorú čakalo mnoho žien je na svete. Systém Steam Pod od L´Oréal Professionnel a Rowenty spája hĺbkovú starostlivosť s dokonalým stylingom. Vďaka tejto technologii budú vaše vlasy regenerované a ľahko upraviteľné.

 

Podstatou tejto novinky je spojenie pary, ktorú produkuje prístroj pripomínajúci žehličku na vlasy a Pro Keratin technológie, ktorú obsahujú špeciálne produkty na vlasy. Tieto produkty sa aplikujú do vlasov a následne je použitý prístroj. „Špeciálna žehlička funguje v podstate ako parostroj. Nepozostáva z platní, takže nedochádza k dotyku s vlasmi. Para šetrným spôsobom vlasové vlákno otvorí a vpravuje doň kokteil výživných látok. Po vyživení je vlas uzatvorený a zregenerovaný,“ hovorí vlasový štylista a poradca Vladimír Horňák zo štúdia krásy Pierot Apollo.

Výsledkom sú krásne lesklé a zdravé vlasy, ktoré pôsobia upravene. „So zákazníčkou sa môžeme dohodnúť, či chce vlasy zvlniť, alebo naopak uhladiť. Služby sa nemusia báť ani ženy s jemnými vlasmi,“ vysvetľuje Vladimír Horňák. Regenerácia vydrží až 3 umytia. „Zákazníčky tiež oceňujú fakt, že ich vlasy sú ľahko upraviteľné aj doma. Dokonca aj po umytí. Vďaka službe používajú aj menej masky, nie je potrebná, pretože vlasy sú regenerované,“ dodáva vlasový štylista a poradca Peter Sýkora zo štúdia krásy Pierot Apollo. Na službu by ste si mali vyhradiť približne hodinu a môžete ju opakovať aj niekoľkokrát do mesiaca. Vašim vlasom to neublíži, práve naopak.

Služba PIEROT STEAM POD Styling vám zabezpečí:

– absolútnu rekonštrukciu poškodeného vlasu po celej dĺžke od korienkov po končeky

– úplnú a hĺbkovú reparácia vlasového vlákna

– poznateľný pocit regenerácie aj po umytí

– prirodzený dojem vo vlasoch

– žiarivý lesk

– jednoduchšiu finálnu úpravu doma

– môžete si zvoliť, či chcete mať rovné a uhladené vlasy, alebo chcete vlny

Prevratnú novinku medzi prvými na svete ponúkajú aj štúdiá krásy Pierot Exclusive. Cena za ošetrenie je 29 eur.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.