Oslňte hravou jarnou manikúrou! – Omladnut.sk

Oslňte hravou jarnou manikúrou!

jarné trendy v manikúre

Prvé dni astronomickej jari sú tu, slnečné okuliare máme v pohotovosti a k teplému jarnému počasiu nám chýba už len kúsok! Je čas pripraviť sa na jarné trendy a rozžiariť svoju manikúru farbami jari!

Prajete si pastelové farby?

Ak nie ste žiadny módny guru a staviate skôr na obľúbenú klasiku džínsov a tenisiek, tak aj malá časť vášho „ja“ vo forme manikúry vám môže výrazne pomôcť. Pastelové farby nekričia a jemne rozveselia aj každodenný outfit. Siahnite po niektorom odtieni zo širokej škály pastelových UV gélov a majte štýlovú manikúru na celý mesiac v malíčku. Pastelovým farbám sa tento rok nevyhýbajú ani módni návrhári, a preto sa nebojte siahnuť napríklad po pastelovo zelenej koženkovej bunde. Hneď máte s čím zladiť svoju manikúru a nový štýlový kúsok šatníka na seba nenechá dlho čakať!

Tip: Vyskúšajte skvelý rad gél lakov inšpirovaný farbami jarnej prírody!

Pastelový UV gél na nechty

Nude manikúra

Prirodzené odtiene by mohli oceniť predovšetkým ženy a dievčatá, ktoré príliš neholdujú farebným kombináciám, či už vo svojom outfite alebo aj v manikúre. Prečo nie, v jednoduchosti je krása! Pri jednoduchosti zostaneme aj v prípade nude manikúry. Typická je decentnými odtieňmi, ktoré sú ladené do telových a prirodzených tónov. Ak nemáte náladu alebo chuť každú chvíľu lakovať nechty, môžete ich upraviť pomocou nude gél lakov. Aplikácia vám zaberie len malú chvíľku, vyhnete sa zložitému modelovaniu a paráda vydrží až 3 týždne!

Nude manikúra

Néonové farby

Spomínate na časy, keď neónové farby absolútne valcovali všetky módne doplnky a nielen to? Skvelé, hneď máme s čím kombinovať nadchádzajúci trend neónovej manikúry. Neónky síce naplno ožívajú až s letom, ale už teraz môžete použiť napríklad žiarivo žltý lak, ktorý ľahko zladíte s reflexnými prvkami na svojej kabelke. Do módy sa nám pomaly hrnú aj nápadité čelenky a doplnky do vlasov. Zvoľte napríklad modrú šatku do vlasov spoločne s modro neónovými nechtami. Fantázii sa medze nekladú.

Neónová manikúra

A teraz už môžete ísť privolávať ozajstnú jar. Tak čo to bude? Neónky alebo pastelky?

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.