Obľúbená hra Activity teraz už aj vo verzii pre najmenších – Omladnut.sk

Obľúbená hra Activity teraz už aj vo verzii pre najmenších

Spoločenská hra Activity patrí k najúspešnejším v celom svete. Je symbolom skvelej zábavy s rodinou či priateľmi. Dnes už Activity nechýba v žiadnej rodine.

 

 

Na slovenskom trhu sa predáva zábavná verzia dospeláckej hry. Táto je však určená deťom od 4 rokov. Activity Deti je prispôsobená potrebám rozvoja detí. Pojmy na kartičkách sú kreslené a s jasným popiskom. Stačí už len postaviť dve družstvá a nechať ich rozvíjať svoju fantáziu, vujadrovacie schopnosti a slovnú zásobu. Vaše deti sa budú učiť nové veci aj pomocou tejto originálnej verizie Actitivy Deti od Piatnika.

Spoločnosť Wiener Spielkartenfabrik Ferdinand Piatnik & Söhne vznikla v roku 1824 vo Viedni. Výrobe hracích kariet, kvalitných hračiek a spoločenských hier sa venuje už vyše 185 rokov. Ročne opustí výrobné linky viedenskej továrne viac ako 25 miliónov hracích kariet, milión spoločenských hier a a milión skladačiek puzzle. Tieto čísla sú neklamným znakom toho, že tradičné hry na atraktivite nestrácajú.

Čo je Activity?

Activity je tradičná spoločenská hra vytvorená rakúskou spoločnosťou Piatnik. Súťaží sa v skupinách alebo individuálne. Každý súťažiaci si vyberá kratičky s popisom rôznych činností alebo predmetov. Úlohou súťažiaceho je verbálne opísať, nakresliť alebo mlčky pohybom tela znázorniť predmetnú vec. Ostatní súťažiaci sa snažia uhádnuť o čo ide. Hra je určená pre všetkých od 12 rokov, do zábavy sa môže zapojiť až 16 ľudí. Pravidlá hry Activity sú vo všetkých verziách veľmi podobné. Prispôsobujú sa len náročnosti hráčov.

Spoločenskú hru Activity Deti kúpite v sieťach hračkárstiev All Toys či na ihrysko.sk. Odporúčaná cena je 18,50€.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.