Inšpiratívne Instagramerky nad 40 rokov, ktoré sa oplatí sledovať! – Omladnut.sk

Inšpiratívne Instagramerky nad 40 rokov, ktoré sa oplatí sledovať!

instagramerky nad 40

Majú po štyridsiatke a vo svete sociálnych sietí denne ohromujú tisícky sledovateľov. Zoznámte sa s dámami, ktoré svojim osobitým vkusom ovládli Instagram.

@doesmybumlook40

Módna blogerka Kat Farmer, ktorá je na Instagrame známa ako @doesmybumlook40 je ženou, ktorá o sebe a svojom veku rada žartuje. Autorka a módna blogerka berie život s nadhľadom a okrem štýlových outfitov, nájdete na jej profile dobre mienené rady, ale i vtipné výroky a posty, ktoré vylepšia náladu, práve vtedy, keď to budete najviac potrebovať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kat Farmer (@doesmybumlook40),

@my_small_wardrobe

Carelia, krásna 48-ročná Instagramerka, ktorá v sebe nezaprie svoj temperament a chuť zo života. Matka dvoch detí miluje víno, topánky a ako sama tvrdí, preferuje kvalitu nad kvantitou. Carelia vám nenútene predstaví svoj eklektický štýl a ukáže ako kombinovať drahšiu módu s bežnými značkami. Svojim krásnym, nefalšovaným úsmevom sa vymyká mnohým iným Instagramovým účtom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa CARELIA – Fashion & Life Style (@my_small_wardrobe),

@fashionmumof40

Pre tie z vás, ktoré preferujú skôr minimalistický štýl, je tu pekný profil stylistky, blogerky a matky dvoch detí Annmarie. Na jej profile nájdete množstvo inšpirácie ako kombinovať jednoduché, nadčasové kúsky s kvalitnými kabelkami či doplnkami. Annmarie ukáže ako nosiť bežne nositeľnú módu bez prehnaných elementov a farieb.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Annmarie – Fashionmumof40 (@fashionmumof40),

@colleen_heidemann

Žena, ktorá sa riadi jednoduchým „Ak nie teraz, tak kedy?“ A my jej za to tlieskame! Colleen je dáma, ktorá má i napriek svojmu veku neskutočný sexepeal, no zároveň i šarm a eleganciu v sebe hlboko zakorenené. Jej profil je plný nádherných fotiek, pretože Colleen je stále profesionálnou modelkou. Vždy dokonalé líčenie a vlasy, taká je colleen_heidemann, ktorú sa určite oplatí sledovať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Colleen Heidemann (@colleen_heidemann),

@baddiewinkle

Čerešničkou na konci nášho zoznamu je táto farebná „šupa“, ktorá si na Instagrame hovorí @baddiewinkle. Profil 90-ročnej babičky, vás nabije neskutočnou energiou, dobrou náladou a v neposlednom rade dávkou poriadnej odvahy. Ak budete nabudúce vy alebo vaša priateľka uvažovať nad tým, či na niečo nie ste už príliš stará, okamžite prepnite na @baddiewinkle, ktorá vás presvedčí o opaku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BBY BADDIE 👼🏼 (@baddiewinkle),

Toto bolo 5 krásnych dám, ktoré sú dôkazom, že veta „Vek je len číslo“ nie je klišé, ale fakt, ktorý si treba občas pripomenúť.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.