Bez čižiem ani na krok – Omladnut.sk

Bez čižiem ani na krok

Do zimnej sezóny musíte tento rok vykročiť s novým botníkom. Zimné kolekcie čižiem ponúkajú rozmanité štýly a strihy. Stačí si len nájsť ten svoj. Klasické, ženské, trendy a šik čižmy vás tento rok dostanú na vrchol módnej polície.

 

 

Bielu zimnú perinu doplnili módni tvorcovia Baťa tento rok o sivú, čiernu či zelenú a vytvorili tak prírodnú harmóniu farieb. Ani jeseň však v zime nepovedala posledné slovo a tak si presadila sýte červené odtiene.

Trend tejto zimy sa ponesie v znamení pohodlnej kožušiny. Cez jej hrejivú náruč sa nedostane ani tá najtuhšia zima. Kožušina sa stala výrazným fashion prvkom a okrem tepla plní aj dekoratívnu funkciu. Baťa vám ponúka funkčnosť aj štýl v jednom.

Hladkú kožu a mäkký prírodný materiál prináša pre milovníkov jazdeckých športov značka U.S.POLO ASSN. Táto zimná kolekcia prináša so sebou čižmy i členkové topánky na rôzne príležitosti. Návrhári sa nechali inšpirovať doznievajúcou jeseňou a športom zároveň. Vznikla tak jedinečná kolekcia jazdeckých čižiem, ktoré sa stanú vašim módnym doplnkom na každý deň. U.S.POLO má na všetkých svojich topánkach neodmysliteľné rysy – znak a jednoduchú líniu obuvi, ktorá je prepracovaná do tých najmenších detailov. Opätky sú už na prvý pohľad stabilné. Presne tak, ako majestátnosť športových koní.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.