Nový epilátor Panasonic s pílingovou kefkou – Omladnut.sk

Nový epilátor Panasonic s pílingovou kefkou

Dokonale hladká pokožka na celom tele? S novým epilátorom Panasonic ES-ED94 to zvládnete počas jediného  kúpeľa!  Šikovný strojček totiž nielenže perfektne odstraňuje nežiaduce chĺpky, ale aj stvrdnutú kožu chodidiel a odumreté povrchové bunky kože na celom tele.  Jeho bohatú kolekciu príslušenstva okrem epilačnej hlavice a pemzy na päty teraz posilnila aj sonická pílingová kefka.

Dámsky epilátor Panasonic ES-ED94  je tým najlepším pomocníkom pre dokonale hladkú a rýchlu epiláciu. Špeciálna výkyvná hlavica s dvomi diskami a  48 pinzetami epiluje rýchlejšie a efektívnejšie ako iné epilátory.  Pri akomkoľvek sklone vždy dokonale kopíruje líniu tela, takže perfektný výsledok docielite bez väčšej námahy aj pri naozaj krátkych chĺpkoch. Veľkým pomocníkom je aj prídavné LED svetlo, vďaka ktorému vám už žiadny chĺpok neunikne.

Strojček je vybavený piatimi vymeniteľnými hlavicami a dvomi nástavcami. Okrem epilácie, holenia a úpravy chodidiel pomocou pemzy teraz môžete ES-ED94 použiť aj na odstránenie zhrovovatelej vrstvy buniek pokožky celého tela, na čo slúži špeciálna pílingová hlavica so sonickou kefkou. Tá vytvára jemné vibrácie, ktoré efektívne odstraňujú odumreté kožné bunky. Na kefky je možné pridať kvapku sprchovacieho gélu, čím sa vytvorí krémová pena, vďaka ktorej zostane pokožka po použití strojčeka  vláčna a hydratovaná.

Epilátor je vďaka bezdrôtovému prevedeniu možné použiť na sucho aj na mokro. Dámy s citlivou pokožkou a obavami z jej  podráždenia tak určite ocenia aj možnosť epilácie priamo v sprche či počas kúpeľa. Na rotujúce disky epilátora stačí naniesť pár kvapiek sprchového  gélu a následná epilácia s vytvorenou penou je potom príjemnejšia a šetrnejšia.

A PANASONIC TIP PRO DOKONALE HLADKÚ POKOŽKU?

Odstráňte odumreté bunky kože  pomocou  pílingovej hlavice 2-3 dni pred samotnou epiláciou a vaša pokožka vydrží dlhšie hladká.

Špecifikácia modelu ES-ED94:

Použitie na sucho aj na mokro

48 pinziet

2 rýchlosti

Bezdrôtové použitie (30 minút na jedno nabitie)

Výbava „7 v 1“ (5 hlavíc, 2 nástavce):

–        epilačná hlavica

–        holiaca hlavica

–        pílingová hlavica

–        hlavica pre citlivé oblasti (podpazušie)

–        pemza

–        ochranný nástavec pre citlivú pokožku

–        nástavec pre oblasť bikín

Epilátor ES-ED94 sa slovenskom trhu sa predáva v striebornom prevedení za cenu približne 129 eur.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.