Štýlová Škoda Rapid Spaceback vám ponúkne viac ako by ste čakali – Omladnut.sk

Štýlová Škoda Rapid Spaceback vám ponúkne viac ako by ste čakali

Škoda Rapid Spaceback je väčšia akoby ste čakali, komfortnejšia ako vyzerá a zvodnejšia ako si viete predstaviť.

Škoda Rapid je sympatické auto už na prvý pohľad. Nevtieravé krivky tiahnu skôr ku konzervatívnejším majiteľom, avšak práve verzia Spaceback, navyše s možnosťou rôznych prvkov výbavy pôsobí veľmi atraktívne a neprehliadnuteľne. Testovali sme verziu  s panoramatickou strechou, presklenými zadným dverami, ktoré na strechu dizajnovo nadväzujú, spojlerom v rovnako tmavej farbe a grafitovými 17 palcovými diskami kolies.

Interiér Škody Rapid Spaceback je priestranný a pôsobí harmonicky a čisto, nič vás nevyrušuje, naopak splyniete a budete sa cítiť komfortne a príjemne. Ovládanie automobilu, dosah na všetko potrebné, veľkosť volantu i radenie sú perfektné, takže pri šoférovaní sa cítite ľahko a nemusíte vyvíjať neprimeranú námahu, ako je to v niektorých iných automobiloch. V nami testovanom vozidle boli aj mimoriadne príjemné športové sedadlá. Poskytovali výbornú oporu i pri svižnejšej a odvážnejšej jazde.

Motor s objemom 1,6 je príjemne živý a hladko spolupracuje so sedemstupňovým automatom DSG. Rapid Spaceback výborne sedí na ceste, takže si môžete vychutnať aj odvážnejšiu jazdu. Dlhé cesty hltá jedným dychom a jeho veľkosť je veľmi praktická aj v meste. Skrátka ako sa hovorí zlatá stredná cesta platí pre Škodu Rapid Spaceback dokonale.

Cena Škody Rapid Spaceback je od 11430€.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.