Najlepší matrac na sex – Omladnut.sk

Najlepší matrac na sex

Veľké zásluhy na dobrom vzťahu má aj spokojnosť v spálni.

Kytica ruží síce poteší, ale moc dlho nevydrží. Ak chcete dať svojej drahej polovičke originálny a trvanlivý darček, z ktorého budete mať prospech aj vy, odpovedzte si na otázku, čím prechádza láska?

Láska prechádza posteľou

Ak bola vaša odpoveď žalúdok, sklameme vás. Láska totiž v prvom rade prechádza posteľou. A nehovoríme len o sexe, aj keď aj ten je veľmi dôležitý. Najväčšie zásluhy na pohodovom vzťahu má ale kvalitný spánok. Odborníci zistili, že páry, ktoré viac spia sa menej hádajú. A ak už k hádke dôjde, vyriešia ju efektívnejšie a s väčším ohľadom na toho druhého.

K lepšiemu spánku vám pritom pomôžu hneď dve veci. Prvá z nich je už spomínaný sex. Po ňom je spánok hlbší a tvrdší a orgazmus navyše vedie k celkovému uvoľneniu, ktoré celkovú kvalitu spánku zvyšuje.

Druhým pomocníkom je matrac. Možno by vás ale nenapadlo, že nie každý matrac sa hodí pre milostné vyvádzanie.

V USA našli najlepší matrac na sex

Americkí výskumníci skúmali spokojnosť takmer päťsto ľudí s ich matracmi pri sexe. Respondenti svoje matrace známkovali ako v škole a každý nakoniec dostal vysvedčenie s ôsmimi známkami. Vedci výsledky spriemerovali a zistili, že pre posteľové hrátky sú najlepšie latexové a pružinové matrace.

Na poslednom mieste skončili matrace z pamäťovej peny, ktoré ale majú veľa iných predností. Vďaka rýchlemu prispôsobeniu napríklad umožňujú pohodlné “prevaľovanie”. Vyberanie ideálneho matraca je skrátka veda a najlepšie je, keď si necháte poradiť od odborníkov.

Českí lekári nájdu ten najlepší matrac pre vás

V Českej republike sú hneď dvaja najlepší odborníci na spánok a našťastie pre vás spolupracujú. Dr Sleep a Dr. Spánok vám poradia s výberom matraca, a to buď na svojich stránkach, prostredníctvom aplikácie alebo kioskov s dotykovou obrazovkou vo vybraných obchodoch. Stačí, keď zadáte svoju výšku, váhu a niekoľko ďalších údajov a odborníci vám odporučia konkrétne typy matracov.

Nechajte si poradiť od odborníkov na spánok a nadeľte sebe aj svojej drahej polovičke k tohtoročnému Valentínovi zdravší spánok a bohatší sexuálny život!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.