OPIUM BLACK od YSL vo vás vzbudí závislosť – Omladnut.sk

OPIUM BLACK od YSL vo vás vzbudí závislosť

Keď spoločnosť YSL Beauté v roku 1977 po prvýkrát predstavila Opium, zameriavala sa na úzko špecifickú skupinu žien. Žena Opium mala byť elegantná, štýlová, mala vynikať prenikavou inteligenciou a okúzľujúcou krásou, mala sa pohybovať v erudovaných kruhoch, mala zanechávať stopu u každého, okolo ktorého prešla.

TEMNÁ ZÁVISLOSŤ

Sila BLACK OPIUM, ktorý navrhli parfuméri Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp, sa opiera o zvláštne napätie, kedy sa temnota stretáva s vľúdnym svetlom.

Táto nová generácia orientálnych gurmánskych vôní je rovnako návyková ako prvý ranný dúšok kávy a je charakteristická elektrizujúcimi bielymi kvetmi, ktoré celok držia pohromade. BLACK OPIUM znamená radikálny odklon od štruktúry klasických parfumov a čerpá inšpiráciu v šerosvite, ktorý poznáme z maliarskeho umenia, a ktorý vyzdvihuje kontrast a napätie medzi svetlom a temnotou.

BLACK OPIUM sa opiera o zdanlivý nesúlad medzi bielymi kvetmi a horkým akordom kávového zrnka, čo je prísada, ktorá v dámskom parfume nebola dosiaľ nikdy použitá v takom množstve. Tento kontrast prináša pocit slastnej malátnosti na hranici s extázou.

Zo začiatku prichádza prebudenie. Prudký nástup kávy prebudí vaše zmysly. Potom prichádza jemnejší a ženskejší motív bielych kvetov, teda zmesi arabského jazmínu a absolutu z kvetu pomarančovníka, ktorá je neskonale návyková. Tento efekt posilňuje úchvatná vanilka a drevnaté tóny cédru a pačuli, ktoré celok zaobľujú a prepožičiavajú mu žiaducu hĺbku a tajomnú eleganciu.

Kúpite exkluzívne v sieti parfumérii MARIONNAUD.

Odporúčaná cena 30ml/51€, 50ml/78€, 90ml/112€

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.