Chystáte sa už na Silvester? Takto budete vyzerať úžasne – Omladnut.sk

Chystáte sa už na Silvester? Takto budete vyzerať úžasne

Chcete si užiť zábavnú silvestrovskú noc, ale bojíte sa aby ti vydržal váš make-up? Zahoďte starosti a rozhodnite sa pre silvestrovské líčenie RIMMEL LONDON.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na pleť ošetrenú krémom najskôr naneste Lasting Finish 25H, dlhotrvajúci make-up super odolný voči oteru. Skrýva totiž dvoch unikátnych aktívnych pomocníkov – revitalizujúci komplex minerálov pre posilnenie pleti a zvláčňujúce zloženie Aqua Primer, ktoré poskytuje pleti celodennú hydratáciu. Vďaka tomu budete mať pleť sviežu, posilnenú a hydratovanú po celý deň aj noc. (cena 7,88€)

Pre zafixovanie make-upu použite púder Stay Matte, ktorého zloženie pomáha upokojiť pleť, rozjasňuje ju a zároveň udržiava jej matný vzhľad. Nie je parfemovaný, neobsahuje žiadne oleje, neupcháva póry a je vhodný aj pre citlivú pleť. (Cena 4,49€)

Vaše oči musia  žiariť a upútať každého. S novými tieňmi Traffic Stopping Baked Trio (odtieň 002, U-Turn) vytvoríte čarovne dramatický, dlhotrvajúci pohľad, ktorý doslova zastaví dopravu. Na horné viečko naneste fialový a urobte ním aj linku pod okom. Najtmavší odtieň použite na vonkajší kútik oka a pod obočím.(Cena 6,49€)

Žiadne výrazné líčenie sa neobíde bez linky. Použite čiernu ceruzku na oči Soft Kohl Kajal a vykreslite linku na hornom viečku tesne nad riasami a potom orámujte i spodné viečko pod okrajom rias. (Cena 4,79€)

Tou správnou bodkou v líčení očí sú nádherné husté riasy. Riasenka Volume Accelerator vyčaruje až 12 x objemnejšie riasy a jedinečné zloženie ich posilní už za tridsať dní pravidelného používania. (Cena 8,99€)

Zdravý a svieži vzhľad vám dodá lícenka Soft ColourBlush (odtieň 131, madeira). (Cena 5,09€)

Na ústa použite  dlhotrvajúci rúž Lasting Finish by Kate v úžasnej červenej farbe. (Cena 4,59€)

Čerešničkou na torte dokonalého looku sú krásne nechty. Rozhodnite sa pre lak LYCRA PRO s prelomovým aplikátorom Maxi Brush. Na posledný deň v roku je ideálny odtieň 325 (Hot Gossip) (Cena 3,49€)

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.