Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Módne trendy na leto 2022. Ulice ovládnu žiarivé farby a v kurze stále zostáva aj minimalizmus

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2022-05-10 15:35:39

Svet módy sa neustále mení, vyvíja, prináša horúce novinky a čoraz častejšie hlása návrat do minulosti. Stále platí, že čo bolo moderné včera, už nemusí byť dnes. Trendy z minulého roka pomaly ustupujú a nahrádza ich niečo úplne iné. Posledné sezóny sme boli svedkami znovuzrodenia niektorých dávno zabudnutých kúskov, avšak aj tento rok zaveje do našich šatníkov nový vietor. Čo so sebou teda prináša leto 2022?

Zdroj: unsplash.com

Farby, farby a ešte raz farby

Jar je už v plnom prúde a s kvitnutím prírody by mal začať postupne kvitnúť aj váš šatník. Toto leto sa farbám nevyhnete, pretože sezóna bude doslova zaplavená žiarivými odtieňmi. Prvenstvo v roku 2022 zaujala zelená, oranžová, ružová, fialová a žltá, ale nič nepokazíte ani inými tónmi. Svoj outfit pokojne vyskladajte v jednej dominantnej farbe a doplňte ju neutrálnymi kúskami, ale nebojte sa ani rôznofarebných experimentov.

Ak túžite výsledný look dotiahnuť do dokonalosti, nezabúdajte na detaily. Vymeňte svoje kryty na iPhone alebo iný smartfón za rovnako pestrý letný kúsok, ktorý môžete meniť podľa aktuálneho outfitu. Vyberte teda zo skrine všetky žiarivé nohavice, blúzky, saká, tričká či sukne a nechajte sa unášať na dúhovom trende tejto sezóny.

Zdroj: pexels.com

Čím menej, tým viac

Je pochopiteľné, že počas horúcich letných dní sa každý snaží zo seba zhodiť čo najviac oblečenia. Tento rok sú nám hviezdy naklonené, a tak ulice zaplavia ženy v cropp topoch a minisukniach. Ak boli doteraz tieto kúsky štýlové, tak verte, že teraz budú ešte viac, avšak v o čosi miniatúrnejšej verzii.

Sukne a skrátené topy, ktoré zakrývajú len to najnutnejšie, ovládli predvádzacie móla, preto sa nemusíte hanbiť vytiahnuť ten bavlnený top z minulého roka, ktorý sa vám omylom v práčke zrazil. Ak si na podobnú divočinu netrúfate, zachránia vás sukne po kolená s vysokým pásom v kombinácii so skráteným topom. Nezabúdajte, že vždy je najdôležitejšie to, ako sa v danom kúsku cítite vy sami.

Minimalistické outfity na každú príležitosť

Ak nie ste fanúšičkou uletených farieb a materiálov, svoje si nájdete v minimalizme. Tento smer je stále aktuálny ako v bytovom dizajne, tak aj na predvádzacích mólach či v uliciach každého mesta. Minimalistické outfity totižto vyzerajú štýlovo, elegantne a nadčasovo. Obrovskou výhodou je, že ich viete prispôsobiť akejkoľvek udalosti v živote. Čaká vás dôležité stretnutie, pohovor v práci, záhradná párty alebo len neformálne stretnutie s priateľmi v meste?

Minimalizmom nič nepokazíte a navyše je vyskladanie takéto outfitu, či celého šatníka, skutočne jednoduché. Stačí sa držať dvoch alebo troch podobných farieb a vyberať len tie kúsky, ktoré potrebujete. Zabudnite na prehnané doplnky a vrstvenie a užívajte si voľnosť horúceho trendu tohto roka.

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva