Mikrodermabrázia na doma – Omladnut.sk

Mikrodermabrázia na doma

Je pre vás návšteva kozmetického salóna dvakrát do týždňa nepredstaviteľná? Nevadí. Revolučná novinka Philips VisaCare zbaví pleť odumretých buniek a navráti jej pocit spevnenia a prirodzený jas už za štyri až šesť týždňov. Predstavujeme novú úroveň ošetrenia – mikrodermabrázia v pohodlí vášho domova.

Už po tridsiatke sa na našej pleti viditeľne prejavujú stopy starnutia a vplyv prostredia. Pleť stráca svoju pružnosť, iskru a postupne i kontúry. Objavujú sa prvé vrásky, pleť je suchšia a ochabnutejšia. Odumreté časti kože bránia prirodzenej obnove pleti a ani ten najkvalitnejší krém cez ne neprenikne. Čas nezastavíme, ale navrátiť pleti to, čo jej patrí, dokážeme.

Prirodzený omladzovací proces pleti

Philips predstavuje revolučný mikrodermabrazívny prístroj VisaCare (SC6240/01), ktorý využíva osvedčenú, neinvazívnu metódu omladzovania pleti, ktorá je mimoriadne obľúbenou procedúrou kozmetických salónov. Ide o kombináciu veľmi šetrného mechanického peelingu a účinnej masáže, ktorá efektívne odstraňuje odumreté kožné bunky a zároveň stimuluje prirodzenú obnovu pleti. Výsledkom je posilnená základná vrstva kože, tvorba nových kolagénových a elastínových vlákien.

Novinka Philips VisaCare prináša túto procedúru do domáceho prostredia, kde si ju ženy môžu dopriať tak často, ako je potrebné. Pre najdokonalejší výsledný efekt aspoň dvakrát do týždňa.

Ako Philips VisaCare funguje?

Philips VisaCare SC6240/01 využíva jedinečný systém Philips DualAction Air Lift and Exfoliate, ktorý nielenže jemne a efektívne odstráni odumreté kožné bunky, ale zároveň pleť premasíruje.

Súčasťou hlavice prístroja Philips VisaCare je exfoliačný krúžok, ktorý je špeciálne navrhnutý na optimalizovanie intenzity peelingu. Vďaka tomu je omnoho účinnejší ako len samotné používanie klasických peelingových krémov. Na špičke exfoliačného krúžku je totiž viac ako 100 000 pevných častíc, ktoré umožňujú kontrolované a efektívne odstránenie odumretých buniek kože.

Pleť po aplikácii zostáva dokonale jemná a hladká. Ošetrenie pleti prístrojom zároveň spúšťa prirodzený proces obnovy buniek aj v hlbších vrstvách kože.

Philips VisaCare Air Lift systém používa jemné vákuové sanie na vytvorenie unikátnej masážnej techniky, ktorá stimuluje hlbšie vrstvy pokožky, jemne ich napína a zdvíha. Primeraná úroveň nadvihnutia a napnutia kože stimuluje mikrocirkuláciu. Tým vybudí základné bunky väzivového tkaniva (fibroblasty), ktoré zvyšujú produkciu kolagénových a elastínových vlákien. Pleť tak vyzerá zdravo, žiari a je revitalizovaná.

Philips VisaCare má vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá umožňuje pohodlné používanie bez  zavadzajúceho kábla. Zariadenie je určené pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Súčasťou štandardnej výbavy sú dve hlavice určené buď pre normálnu alebo citlivú pleť. Môže tak poskytnúť bezpečnú a efektívnu starostlivosť skutočne všetkým.

Kedy a ako často prístroj používať?

Bezšnúrový prístroj Philips VisaCare sa odporúča používať 2 x týždenne, najlepšie večer. Ošetrenie by malo trvať približne 5 minút. Po použití sa odporúča naniesť na pleť výživný hydratačný krém alebo masku. Účinné látky v kozmetiku dokážu po aplikácii preniknúť hlbšie, čím zintenzívnia pôsobenie účinných látok.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.