Kvalitné matrace Magniflex prichádzajú už 18. júna aj na Slovensko – Omladnut.sk

Kvalitné matrace Magniflex prichádzajú už 18. júna aj na Slovensko

Záleží vám na zdraví vašej rodiny a bez zaváhania súhlasíte, že dôležitý je zdravý spánok. Ale ste alergickí, váš partner sa prepadáva v matracovej škáre, keď sa k vám chce pritúliť alebo vás často bolí chrbát? Najpravdepodobnejšie máte zlý matrac! Vyskúšajte preverenú kvalitu prestížnej značky Magniflex, ktorá 18. júna otvára svoj luxusný showroom v bratislavskom City Business Center.

Značka Magniflex si buduje svoje zvučné meno už päťdesiat rokov a je synonymom snahy o zabezpečenie najvyššej pohody, relaxácie a kvalitného odpočinku. Spánok so spoločnosťou Magniflex dostal nový a zdravší rozmer. Matrace bez zdraviu škodlivých chemikálií, vzdušné, hypoalergénne a antibakteriálne sú odolné voči roztočom, výborne sajú pot a odparujú vlhkosť  a s extraktmi zo sóje a aloe vera majú blahodárne účinky na omladenie celého tela. Dokáže niečo také váš obyčajný matrac?

Matrace Magniflex Geoethic sú certifikované a výnimočné prívlastkom bio. Kolekcia Geoethic so 100% prírodnými poťahmi zabezpečuje vďaka anatomickým a ergonomickým vlastnostiam správnu polohu chrbtice, kĺbov a svalov. Matrace vyrobené z patentovaných pien Ecogreen a Geomemory, spoločne s poťahmi z bambusu, ľanu a organickej bavlny vyrobenej z bio bavlny, ktorá je pestovaná bez chemických pesticídov a herbicídov, spĺňajú prísne ekologické a zdravotné štandardy a sú vhodné tak pre milovníkov prírody, ako aj alergikov. „Patentované peny Ecogreen a Geomemory zabraňujú bolestiam chrbta, svalovým problémom a podporujú krvný obeh. Obohatené sú o prísady bohaté na esencie z aloe alebo o proteíny sóje,“ vysvetľuje František Hlaváč, zástupca značky Magniflex. Kolekcia bio matracov Geoethic neobsahuje žiadne škodlivé látky a je nanajvýš praktická vďaka snímateľným poťahom, ktoré sa ľahko vyperú.

Jedinečnosťou všetkých matracov je ich vákuové balenie, ktoré si spoločnosť Magniflex nechala patentovať v roku 1986. Matrace zmenšené o 90 percent svojho objemu pohodlne odveziete aj v osobnom aute priamo do vašej spálne. Treba tiež povedať, že matrace Magniflex majú antidekubitný status, zabraňujú tvorbe preležanín.

Magniflex, líder v oblasti produktov pre zdravý spánok, myslí aj na zdravie a kvalitný odpočinok tých najmenších. Keďže požiadavky na ich spánkovú regeneráciu sú úplne odlišné, prispôsobuje tomu aj výrobu a zloženie matracov, ktoré sú striktne bez prímesí chemických farbív a chemických lepidiel. Vedeli ste, že deti do 12 rokov by nemali spať na pamäťovej pene, ktorá môže spôsobiť rastové deformácie? Aj to vám prezradia v novootvorenej predvádzacej predajni.

Nový showroom talianskeho výrobcu matracov Magniflex otvára spoločnosť už 18. júna na Karadžičovej ulici v Bratislave, v priestoroch City Business Centra. Luxusnú predajňu navrhla architekta Markéta Cajthamlová, pričom vyzdvihla exkluzívnosť showroomu zameraného na vyššiu príjmovú skupinu. Maľba stien a stropu umocňuje industriálny charakter interiéru. Zoznámte sa v modernom dizajnovom prostredí s pohodlím a kvalitou matracov Magniflex, ktorých rodinu tvorí viac ako 30 miliónov spokojných zákazníkov vo viac ako 70 krajinách sveta.

Spoločnosť Magniflex, ktorej výrobný závod v meste Prato má rozlohu vyše 30 tisíc metrov štvorcových, spolupracuje s renomovanými odborníkmi, lekármi a sama realizuje odborné štúdie v oblasti spánku a relaxácie, čo jej umožňuje vcítiť sa do potrieb zákazníkov a riešiť ich problémy so spánkom či pohybovým aparátom.

Showroom Magniflex na Karadžičovej ulici 12 v priestoroch City Business Center bude otvorený v pracovných dňoch od 9.00 – 19.00 hod, v sobotu od 9.00-13.00 hod. Tešíme sa na vašu návštevu!

www.magniflex-matrace.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.