Doprajte si starostlivosť ako v salóne kedykoľvek doma s novým radom Marionnaud - QIRINESS – Omladnut.sk

Doprajte si starostlivosť ako v salóne kedykoľvek doma s novým radom Marionnaud – QIRINESS

Okamihy relaxácie, ponorenie do sveta príjemnej starostlivosti, hýčkanie, prísľub výnimočných účinkov a celkovej harmónie. Práve prepojenie účinkov kozmetiky a relaxácie pri aplikácii pleťovej starostlivosti počas spa rituálov, ponúka nový rad prípravkov pleťovej kozmetiky Qiriness, ktorá je k dispozícii v sieti parfumérii Marionnaud. Tento výnimočný rad čerpá zo starobylých tradičných rituálov starostlivosti o krásu a je prvým radom spa kozmetiky určený pre starostlivosť o tvár aj v súkromí domova. Qiriness zahrňuje 25 prípravkov starostlivosti o pokožku v troch základných radoch – Initiation – čistenie a tonizácia, Essential Cares – denná a nočná starostlivosť a Ritual Cares – hĺbková spa starostlivosť o pokožku. Žiadny z prípravkov rady Qiriness neobsahuje parabeny. Premeňte svoju každodennú starostlivosť o pleť na chvíľky relaxu a harmónie.

V dnešnej hektickej dobe sú okamihy uvoľnenia a vychutnávania si starostlivosti pomerne vzácne. Špeciálne vyvinutý rad  Qiriness dokáže vo svojich prípravkoch prepojiť účinky kozmetiky s výnimočnou aplikáciou, vďaka ktorej hýčkate nielen pokožku ale aj zmysly. Rad Qiriness prináša rituálnu starostlivosť o pleť skladajúcu sa z troch základných radov, z ktorých si každá žena vyberie prípravok podľa svojich predstáv a potrieb.

Komplex EOS

Tento komplex obsiahnutý vo väčšine prípravkov Qiriness je exkluzívnou kombináciou piatich aktívnych ingrediencií, ktoré majú na pleť stimulujúci a zároveň uvoľňujúci účinok. Tento jedinečný komplex zvyšuje účinnosť látkovej výmeny v pokožke. Energia (energy), okysličenie (oxigen) a ukľudnenie (serenity) – práve toto sú kľúčové predpoklady zdravej a vitálnej pokožky. Len uvoľnená a ukľudnená pokožka je totiž schopná maximálne vstrebať účinky ošetrujúcich kozmetických prípravkov Qiriness.

Rad Qiriness sa skladá z týchto výrobkov:

RAD INITIATION

Tento rad prináša očistné okamihy, zbaví pokožku nečistôt a umožní jej opäť dýchať. Vychutnajte si jedinečný pocit jemnej starostlivosti, ktorá našu pleť pripraví na lepšie vstrebávanie následnej starostlivosti Qiriness.

Qiriness Fluide Lacté Démaquillant – Odličovacie mlieko Gentle Milky Cleanserprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre suchú, zrelú, dehydrovanú a citlivú pleť. Veľmi šetrné krémové odličovacie mlieko rozpúšťa a odstraňuje nečistoty aj make up, umožňuje pokožke voľne dýchať. Zaisťuje optimálnu rovnováhu medzi dôkladným vyčistením a hydratáciou, zanecháva príjemný pocit pokojnej a hebkej pleti.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 200 ml – 21,00 € .

Qiriness Mouse Nettoyante Eclat – Odličovacia pena Radiant Mouse Cleanserprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre zmiešanú a mastnú pleť. Oživujúca krémová odličovacia pena čistí pleť do hĺbky, odstraňuje všetok make up a nežiadúce nečistoty a účinne reguluje nadbytočnú mastnotu zatiaľ čo upokojujúce a hydratujúce aktívne prísady udržujú optimálnu hladinu hydratácie pleti. Po vyčistení je tvár čistá a rozžiarená, pleť matná a bez nežiadúceho lesku bez toho aby bola pokožka napätá.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 125 ml – 21,00 €.

Qiriness Lotion Tonique Exquise – Tónovacia emulzia Gold Velvet Toning Lotionprípravok vhodný pre suchú, zrelú, dehydrovanú a citlivú pleť. Jemná gélová emulzia bola špeciálne vyvinutá pre pocit dokonalého pohodlia, jej zamatovo jemná štruktúra pokryje pleť hodvábnym závojom. Perfektne dokončuje fázu čistenia, odstráni posledné zbitky líčidiel, nečistôt a zároveň pleť hydratuje. Tonizovaná a vyčistená pokožka je dôkladne prevlhčená , pleť žiari a je pokojná a hodvábne jemná a hebká na dotyk.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 200 ml – 21,00 €.

Qiriness Lotion Tonique Vive – Tónovacia emulzia Fresh and Clear Toning Lotionprípravok vhodný pre zmiešanú a mastnú pleť s rozšírenými pórmi a nežiadúcim leskom. Táto čistiaca a zmatňujúca emulzia je perfektným zakončením procesu čistenia pleti, zanechá ju čistú a sviežu. Vďaka špeciálnej receptúre reguluje tvorbu kožného mazu, sťahuje kožné póry a zjemňuje textúru pokožky. Vyčistená a rozjasnená pokožka je tonizovaná bez nežiadúceho pocitu napätia. Pleť žiari a pritom je matná, dokonale pripravená na nasledujúce líčenie.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 200 ml – 21,00 €.

RAD ESSENTIAL CARES

Essentials Cares predstavuje rad základných ošetrujúcich prípravkov, ktorých úlohou je spĺňať špecifické potreby pleti a jej funkcií. Sada starostlivosti o pleť s unikátnym zložením presne zodpovedajúcim špecifickým potrebám rôznych typov pleti v sebe spája účinnosť s jemnou starostlivosťou delikátnych krémov. Doprajte si dokonalé duo prípravkov určených pre dennú a nočnú starostlivosť.

ČISTIACE DUO

Qiriness Elixir Equilibre – Čistiaca emulzia Purity Performance Essenceprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre zmiešanú a mastnú pleť so škvrnami. Vďaka aktívnym prísadám obnovujúcim rovnováhu dokáže toto ultra ľahké sérum regulovať kožný maz a účinne zabrániť vzniku drobných nedokonalostí a vyrážok. Aktívne hydratačné látky predchádzajú podráždeniu a nadmernému vysušeniu pokožky, zatiaľ čo upokojujúce aktívne prísady miernia zápal, ktorý je často dôsledkom nerovnováhy zmiešanej a mastnej pleti. Dôkladne vyčistená pleť získa zdravý vzhľad, po drobných nedokonalostiach neostane ani stopa.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 30 ml – 40,00 €

Qiriness Caresse Equilibre – Čistiaci krém Purity Control Creamprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre zmiešanú a mastnú pleť s rozšírenými pórmi a nežiadúcim leskom. Delikátny krém s trojitým účinkom pomáha absorbovať nadbytočný kožný maz, sťahuje póry, hojí drobné nedokonalosti a pupienky, matuje pleť. Jednoduchý krok, ktorého výsledok je dokonalá pleť bez lesku a jedinej chybičky. Pleť tváre je matná bez nežiadúceho lesku a je pripravená pre nasledujúce líčenie. Pleť je čistá, jej textúra je jemná a neodolateľne hebká na pohľad.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 50 ml – 37,00 €

HYDRATAČNÉ DUO

Qiriness Elixir Source d’Eau – Hydratačná emulzia Absolute Moisturizing Essenceprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre dehydrovanú,citlivú, drsnú a napätú pleť. Svieža a vlahou nasýtená emulzia s obsahom aktívnych hydratačných prísad zanecháva na pleti ochrannú vrstvu, vďaka ktorej obnovuje optimálnu hladinu vlhkosti pleti a uzamyká ju v podkoží, aby zabránila ďalšiemu vysušaniu pokožky. Dokonale zvlhčená a chránená pokožka je opäť rovnomerne hydratovaná. Pleť tváre je hladká, vláčna a príjemná na dotyk. Jemné i hlbšie vrásky sú vyhladené.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 30 ml – 49,00 €

Qiriness Caresse Source d’Eau – Hydratačný krém Creme Hydratation Veloursprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre dehydrovanú,citlivú, drsnú a napätú pleť. Vďaka bohatému obsahu hydratácie zanechá tento príjemný a upokojujúci gélový krém pleť zamatovo hebkú a sviežu. Celodenná hydratácia bráni vysušeniu pleti
a zbavuje ju pocitu napätia. Pleť je vláčnejšia, pružnejšia a pôsobí veľmi príjemne. Jemné aj hlbšie vrásky spôsobené dehydratáciou sú menej patrné a vyhladené, textúra pokožky je hebká, kontúry sú jemnejšie.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 50 ml – 45,00 €

DUO PROTI STARNUTIU POKOŽKY

Qiriness Elixir Temps Futur – Omladzujúca emulzia Youth Repair Essence prípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre pleť vykazujúcu prvé známky starnutia s predčasnými jemnými aj hlbšími vráskami, ale tiež pre pleť strácajúcu pevnosť.

Toto omladzujúce sérum ponúka zbraň pre boj s prejavmi neúprosného behu času, pretože dokáže účinne bojovať so známkami predčasného starnutia pleti. Vďaka vysoko účinným aktívnym látkam vyhladzujúcim vrásky posilu podporné štruktúry pokožky, zlepšuje jej textúru a navráti pružnosť. Získajte späť svoju mladosť vďaka odolnejšej a pevnejšej pleti s obnovenou a zosilnenou štruktúrou. Pleť je hladšia, vláčnejšia, po jemných i hlbších vráskach neostáva ani stopa.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 30 ml – 62,00 €.

Qiriness Caresse Temps Futur – Omladzujúci krém Youth Defense Cream – prípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre pleť vykazujúcu prvé známky starnutia, ale aj pre pleť strácajúcu svoju pevnosť. Luxusný krém posiluje a hydratuje pleť a chráni ju pred prejavmi starnutia. Hlavnou zložkou krému je synergický komplex, ktorý účinne bojuje s prvými príznakmi neúprosného behu času, umožňuje pretvárať stavbu aj štruktúru pleti, chráni ju pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a zároveň hydratuje. Textúra aj štruktúra pokožky sa postupne mení, pleť získava späť svoju pevnosť, zlepšuje sa jej tonicita i odolnosť. Dochádza ku zdvihnutiu ochablých rysov a tvár pôsobí mladistvejšie.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 50 ml – 57,00 €.

KOMPLEXNÉ DUO PROTI VRÁSKAM

Elixir Temps Sublime – Emulzia proti starnutiu Total Global Anti-Age Essenceprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú alebo zvädnutú pleť so stopami starnutia a vráskami, ktorej chýba pevnosť a jas, aj pre pleť s nepravidelnou pigmentáciou či stareckými škvrnami Najúčinnejšie riešenie neúprosného behu času s presne zacielenými aktívnymi látkami, ktoré regenreujú a chránia bunky a zároveň zlepšujú textúru pleti a navracajú jej jas. Sérum sa vyznačuje vyhladzujúcimi a zpevňujúcimi účinkami, ktoré pomáhajú kompenzovať nedostatok hormónov spôsobený starnutím zrelej pleti. Pokožka tak opäť získa nádherný vzhľad. Regenerovaná pleť je pevnejšia a odolnejšia, jej textúra je opäť výraznejšia. Po jemných aj hlbších vráskach neostane ani stopa, pleť je vyhladená, vitálnejšia, vláčnejšia a príjemnejšia na dotyk. Tón pleti je jednotný a žiarivejší, hnedé škvrny menej viditeľné.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 30 ml – 70,00 €.

Qiriness Caresse Temps Sublime – Krém proti starnutiu Creme Ultime Anti-Age Régénéranteprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú alebo zvädnutú pleť so stopami starnutia a vráskami, aj pre pleť s nepravidelnou pigmentáciou či stareckými škvrnami. Ako zázračný liek proti prejavom neúprosného behu času pôsobí tento multifunkčný prípravok proti starnutiu, vďaka ktorému zrelá pleť zažíva pocity nevídaného komfortu a dostáva kompletné ošetrenie, ktoré eliminuje všetky prejavy starnutia. Vysoká účinnosť krému pramení z aktívnych látok, ktoré regenerujú a spevňujú pleť a vyhladzujú vrásky. Prípravok pomáha kompenzovať nedostatky spôsobené starnutím pleti, a tým ju robí odolnejšiu. Pleť je opäť plnšia, pevnejšia a pružnejšia. Vyhladená a napnutá pleť pôsobí mladistvejšie, odolne a príjemnejšie na dotyk, jej tón je jednotnejší a žiarivejší.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 50 ml – 65,00 €.

DUO PRE OČNÉ KONTÚRY

Qiriness Elixir Regard Eclat – Očné sérum Radiance Eye Contour Serumprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre oči opuchnuté alebo s tmavými kruhmi a opadnutými očnými kontúrami a pre oči vykazujúce známky únavy a stresu. Gélové sérum uchováva pevnosť delikátnej oblasti očí. Jeho odvodňujúci a sťahujúci účinok minimalizuje tmavé kruhy pod očami aj opuchnuté viečka, ktoré zaťažujú. Aktívne látky zvlhčujú a reštrukturalizujú jemnú pokožku, vyhladzujú očné kontúry a dodávajú pleti väčšiu pružnosť. Vaše oči sa opäť rozžiaria. Vačky a tmavé kruhy pod očami zmiznú a do očí sa vráti jasný pohľad. Pokožka očných kontúr bude znovu pružná, vyhladená. Váš pohľad bude viditeľne osviežený a jasný. Vhodné aj pre citlivé oči.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 15 ml – 33,00 €

Qiriness Caresse Regard Futur – Omladzujúci očný krém Youth Eye Contour Cream – komplexný regeneračný očný krém je zacielený na špecifické potreby očných kontúr a vďaka vysokému obsahu aktívnych látok, ktoré reštrukturalizujú, spevňujú, zvlhčujú a regenerujú citlivú pleť oblasti očí, ju chránia pred škodlivými účinkami času a životného prostredia. Jeho hodvábna textúra sa vpije do jemnej pleti v okolí oči a prepožičia jej pocit výnimočného pohodlia. Očné kontúry sú chránené a sú plnšie a pevnejšie. Jemné vrásky a vejáriky okolo oči sú vyhladené, pleť okolo očí jemnejšia, hladšia a vláčnejšia. Oči sú žiarivé a plné vitality. Vhodné aj pre citlivé oči.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 15 ml – 42,00 €.

RAD RITUAL CARES

Rad Ritual Cares ponúka praktický a jednoduchý program domácej spa starostlivosti, ktorý celkom zmení každodenné ošetrenie pokožky. Kozmetický rituál sa skladá z troch krokov: najprv je pleť hĺbkovo vyčistená a pripravená , potom rozmaznávaná zábalmi s balzammi, ktoré prebudia vaše zmysly a na pleti zanechajú blahodárny pocit a dokonalý výsledok vďaka vysoko účinným aktívnym ingredienciám.

1. KROK – PRÍPRAVA

Qiriness Le Wrap Exfolys – Leštiaca maska Radiance Buffing Mask – prípravok vhodný pre všetky typy pleti, vrátane veľmi citlivej. Nevyhnutným krokom pre dosiahnutie žiarivej pleti bez jedinej chybičky je táto exfoliačná krémová maska s dvojitým účinkom, ktorá zanechá pleť dokonale hladkú a vyčistenú, a tým zosilní účinok ďalších ošetrujúcich prípravkov. Vďaka svojmu peelingovému efektu na báze enzýmov hravo odstráni odumreté kožné bunky, uvoľní upchaté póry a podporí obnovu buniek bez narušenia hydro-lipidového filmu. Mechanická peelingová masáž naviac stimuluje mikro obeh a odstraňuje povrchové nečistoty. Tvár je rozjasnená a pokožka žiarivá. Pleť je vďaka jemnejšej štruktúre hladšia, matná a výnimočne hebká na dotkyk.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 125 ml – 21,00 €.

2. KROK – ČISTENIE

Qiriness Sauna Visage – Parná tvárová kúpeľ Herbal Facial Steam Bathprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre nedostatočne okysličenú a stresovanú pleť. Šumivé tablety, ktoré sú doslova nabité aromatickými esenciami pripomínajúcimi fínsku saunu, sú inovatívne a jedinečné tým, že zosilňujú čistiace a upokojujúce vlastnosti aktívnych rastlinných prísad a zároveň prehrievajú celú tvár stimulujúcim teplom podobným klasickej saune. Z rozšírených pórov sa vyplavujú nečistoty, zatiaľ čo hrejivé
a hýčkajúce vôně dodávajú pocit pohody a uvoľňujú napätie. Pleť je po aplikácii vyčistená a detoxikovaná, na pohľad rozjasnená a žiarivá. Vaša tvár je uvoľnená, Všetko napätie je preč. Jedinečný domáci aromatický parný kúpeľ.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 10 x 10 g – 27,50 €.

3. KROK – ZÁBAL

Funkcia 2 v 1 u všetkých balzamoch Le Wrap – možnosť využiť prípravok ako intenzívny nočný krém alebo ako masku.

Qiriness Le Wrap Pour Soi – Relaxačný okysličujúci balzam Relaxing Oxygen Balm – vhodný pre zmiešanú a mastnú pleť, pre unavenú, stresovanú, opadnutú, nedostatočne okysličenú pleť ako intenzívny nočný krém alebo ako maska. Pri tomto spa rituále bude vaša tvár rozmaznávaná zamatovo hebkým okysličujúcim balzamom. Detoxikačný, okysličujúci a odvodňujúci kokteil rastlín a rias stimuluje mikroobeh, dodáva kyslík a zbavuje pokožku nahromadených toxínov a nečistôt. Bunkový metabolizmus sa spomalí a bunky zlepšia svoju funkciu, aby zvýšili odolnosť voči vonkajším agresorom. Po použití je pleť vyčištená a detoxikovaná, na pohľad vitálna a žiarivá, zbavená všetkých známok napätia a stresu. Zamatový mastný krém sa premení na tekutý balzam, ktorý tvár prehreje a prevonia citrónovou kôrou a posilňujúcim korením. Pôsobí blahodárne na vaše zmysly. Optimálny detoxikačný a odvodňujúci účinok zaistí špeciálne navrhovaná zostava rituálnych masážnych techník

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 100 ml – 55,00 €.

Qiriness Le Wrap d’Eau – Hydratujúci balzam Extreme Moisturizing Balmprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre dehydrovanú, drsnú a napätú pleť. Ako intenzívny nočný krém alebo maska. Ideálny v situáciách, kedy je pleť vystavená pôsobeniu slnka, morskej vody, chlórovanej vody, prípadne extrémnym klimatickým podmienkam. Objavte oázu schopnú uhasiť vysušenú pleť vďaka zmesi zvlhčujúcich a ochranných výťažkov z rastlín a rias, ktoré upokoja vysušenú a citlivú pokožku podráždenú dehydratáciou. Tento balzam a maska prvou pomocou v jednom hydratuje vyprahnutú pokožku a zároveň v nej pomáha udržovať trvalé zásoby vody, aby bola zaistená jej maximálna ochrana a dokonale vyvážená hydratácia. Bezprostredne po aplikácii je vysušená pleť dôkladne zvlhčená, jemné aj hlbšie vrásky spôsobené dehydratáciou sú vyhladené, pleť je vláčnejšia a pružnejšia na dotyk.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 100 ml – 61,00 €.

Qiriness Le Wrap d’Energie – Vyživující balzám Extreme Nutritive Balmprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä zrelú a suchú pleť, opadnutú, podráždenú a poškodenú pleť, ktorej chýba pružnosť. Úplne nevyhnutný pre všetky typy pokožky v zimnom období, kedy je pleť vystavená pôsobeniu chladu a vetru. Ako intenzívny nočný krém alebo maska. Jedinečná kombinácia vyživujúceho balzamu a masky s vysokým obsahom aktívnych prísad, ktoré pleť zásobujú živinami a lipidmi, oživujú a dodávajú pleti životne dôležité regeneračné zložky nevyhnutné pre jej ozdravenie. Ponúka komfort aj ochranu, ktoré sú nepostrádatelným predpokladom pre obnovenie optimálnej látkovej výmeny v pokožke a tým aj pre zaistenie maximálnej ochrany pred vonkajšími vplyvmi. Po hlbokej reštrukturalizácii a regenerácii je pleť pevná a odolná. Revitalizovaná pleť tváre je hladšia a jemnejšia, na dotyk pôsobí vláčnejšie a príjemnejšie.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 100 ml – 50,00 €.

Qiriness Le Wrap d’Equilibre – Čistiaca maska Optimal Purity Maskprípravok vhodný pre všetky typy pleti, vrátane veľmi citlivej, zrelej, suchej a dehydrovanej pleti, najmä je vhodný pre nedostatočne okysličenú, matnú pleť, ale i pre zmiešanú a mastnú pleť s rozšířenými pórmi. Ako masku je možné prípravok aplikovať raz alebo dva krát týždenne. Spa ošetrujúci prípravok inšpirovaný metódami praktikovanými v inštitútoch krásy čistí pleť do hĺbky a uvoľňuje upchaté póry vďaka obsiahnutým detoxikačným a sťahujúcim aktívnym prísadám a morskému kolagénu, ktorý zaisťuje vyváženú hydratáciu pleti. Inovatívna receptúra vláčnej zlupovacej masky má jemnú textúru, ktorá zanecháva na tvári svieži pocit a okamžite ju rozjasní. Pleť zbavená nečistôt získa rozjasnený a rozšziarený vzhľad. Póry sú stiahnuté, pleť tváre je jemnejšia, zamatovo hebká s vyhladenými jemnými vráskami. Dôkladne hydratovaná pleť je jemná  a vláčna na dotyk.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 5 x 12 g– 50,00 €.

Qiriness Le Wrap Temps Futur – Omlazující liftingový balzám Youth Lifting Balmprípravok vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre zrelú a unavenú pleť s jemnými aj hlbšími vráskam, ale aj pre opadnutú pleť bez jasu. Dá sa použiť ako intenzívny nočný krém alebo maska, prípadne ako podkladová báza pre make up pre hladkú a žiarivú pleť.  Balzam intenzívne bojuje proti vráskam, podporuje tvorbu kolagénu a redukuje jemné aj hlbšie vrásky. Vďaka schopnosti vyhladzovať vrásky účinne regeneruje pleť tým, že obnovuje jej štruktúru a zlepšuje jej pevnosť. Liftingové vlastnosti znovu vykreslujú a tvarujú oválne kontúry tváre. Pleť je opäť mladistvá a vitálna. Hodvábna perleťová gélová textúra s okamžitým napínacím efektom
a pocitom ultra hebkej pleti bez jedinej chybičky.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 100 ml – 60,00 €.

STAROSTLIVOSŤ O TELO S QIRINESS – QOCOON

Qiriness Le Body Wrap Exfolys – Bioaktivny peeling Bio – Activator Scrub – dvojitý bio-mechanický účinok tohoto ultra jemného exfoliačného prípravku, ktorý sa dá ľahko opláchnuť, telo spevňuje a regeneruje. Stimuluje krvný obeh, podporuje obnovu buniek a zároveň odlupuje a odstraňuje nečistoty a odumreté bunky Telo je tonizované, spevnené a dokonale hladké, pokožka je hodvábne jemná a dôkladne hydratovaná.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 200 ml – 29,00 €.

Qiriness Le Body Wrap Hydra-Supreme – Hydratujúcí regeneračný balzam Moisturizing Repair Balm – lahodný telový balzam obohatený o prírodné aktívne látky, zdroje vitamínov, proteínov a lipidov intenzívne hydratuje a vyživuje aj veľmi suchú a dehydrovanú pokožku
a zanecháva na nej príjemný pocit bez nežiadúceho mastného povlaku. Dôkladne hydratovaná a vláčna pleť je spevnená a chránená, zamatovo hebká na dotyk.

K dispozícii v sieti parfumérií Marionnaud za cenu: 200 ml – 29,00 €.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.