Letné líčenie - vašou zbraňou bude prirodzenosť! – Omladnut.sk

Letné líčenie – vašou zbraňou bude prirodzenosť!

Letné slniečko dokáže hotové zázraky. Tvári dodáva nádhernú farbu a naviac vyčaruje na perách šťastný úsmev. Nie je nič krajšie!. Užívajte si letné dni a vyzdvihnite svoju prirodzenú krásu- to je vaša najsilnejšia zbraň.

 

Ak vás slniečko ešte poriadne neprebralo po dlhej a náročnej noci, určite vašu tvár rozjasní make-up Wake Me Up. zároveň minimalizuje známky starnutia a viditeľnú únavu.

Make-up prepudrujte krémovým sametovým púdrom Match Perfection. Jeho zloženie nádherne splynie s pleťou, takže vaše okolie bude presvedčené, že takúto krásnu pleť máte od prírody.

Ak ešte slnečné lúče nedali vašej pleti tú správnu farbu, nevadí, urobí to bronzer Match Perfection. Vybrať si môžete z dvoch odtieňov. Každá paletka sa skladá zo zmesi troch tónov, ktoré obsahujú drahocenné modré zafíry pre potlačenie nežiadúceho oranžového vzhľadu klasických bronzerov. Pre prirodzený vzhľad posyp brozerom líca, nos a bradu. Prípadne jemne i dekolt.

Líčenie očí sa prirodzene ponesie v jemných tlmených tónoch. Vodeodolnou ceruzkou Exxagerate, odtieň 261 Noir veďte čiernu linku na hornom viečku tesne nad riasami. bronzovú farbu z očných tieňov Traffic Stopping Baked trio, odtieň 001, Over The Limit vyfarbite horné viečko. svetlou farbou z rovnakého balenia naneste tesne pod obočím a najtmavším odtieňom potom zvýraznite vonkajší kútik oka. Tieto jemné očné tiene vydržia perfektné až desať hodín, bez ohľadu na podmienky.

Rozprávkovo dlhé riasy, ktoré podčiarknu líčenie očí získate vďaka riasenke Lash Accelerator. jej prelomové zloženie ukrýva exkluzívny komplex podporujúci rast rias. Okamžite vyzerajú až o 80% dlhšie. Naviac pri pravidelnom používaní vyzerajú plnšie a silnejšie.

Ústa získajú prirodzenú farbu i lesk s kultovým leskom na pery Vinyl Gloss, odtieň 770 Paparazzi.

Na záver nezabudnite na nechty. Najskôr upravte ich tvar a potom naneste lan na nechty 60 seconds, odtieň 440, Sun Downer.

Orientačné ceny:

Make-up Wake Me Up                                                                                € 9,99

Puder Match Perfection                                                                              € 7,49

Bronzer Match Perfection                                                                            € 5,49

Vodoodolná ceruzka na oči Exxagerate, odstín 261, Noir                                  € 4,89

Očné tiene Traffic Stopping Baked Trio, odstín 001, Over The Limit                  € 6,49

Riasenka Lash Accelerator                                                                           € 7,49

Lesk na pery Vinyl Gloss, odstín 770, Paparazzi                                               € 4,49

Lak na nehty 60 Seconds                                                                           € 1,99

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.