Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Krásna navonok aj vo vnútri! Ako si spoľahlivo zlepšiť jesennú náladu?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2019-10-25 08:41:07

Tiež ste pri skladaní pohodlných letných kúskov zatlačili slzu? Nezúfajte, nič nie je stratené! Prišla jeseň a s ňou veľa nových aktivít, módnych trendov a úplne skvostných farieb. Verím, že kto z vás trpí depresiou z daždivých predpovedí, bude po prečítaní článku jeseň milovať. Tak poďme na to!

Veselá jeseň, ide to vôbec?

Samozrejme! Aj keď sa nám blíži zmena času a s ním pár nevydarených rán, skoré večere i premrznuté nohy, jeseň rozhodne nie je na zahodenie. Stačí si ju proste len užiť a všetky jej zápory premeniť vo svoj prospech. Poradím vám pár aktivít, s ktorými zaženiete predlžujúce sa večere, ale aj hmlisté rána.

Po zmene času nás čaká ranné svetlo o niečo skôr, a ak sa vám nedá spať, využite ho. Skúste vstať o túto vzácnu chvíľku skôr a dať si pár naťahovacích cvikov. Vaše telo vám iste poďakuje a vaša depresívna nálada z jesene bude odrazu preč. Pracovný deň ste tak začali na jednotku, ale čo s prichádzajúcim večerom? Plán znie nasledovne – pretože vaša pokožka zmeny ročných období vníma veľmi citlivo, je potrebné povzbudiť aj ju. Vy si doprajte horúcu relaxačnú vaňu a o pokožku sa nechajte postarať detoxikačnú masku.

Kúpeľ a detoxikačná pleťová maska

Čo robiť, keď vonku prší?

Myseľ i telo sme kúpeľom riadne zrelaxovali, teraz poďme trochu tvoriť. Čo tak zahnať jesenný večer šľachtením svojich nechtov? Už ste počuli o domácej modeláži nechtov? Zo začiatku vám to zaberie nejaký čas, ale upravené, dlho krásne nechty za to určite stoja. Ak ste v manikúrovom svete nováčikom, tak vám výborne poslúži kompletná sada na modeláž nechtov. Nájdete v nej všetko, čo potrebujete, vrátane návodu.

Akonáhle budete mať modeláž v alebo na malíčku, môžete zažiariť ešte znovu a oveľa výraznejšie. Tajomstvo spočíva v termo gél laku. Ten dokáže meniť farbu v závislosti od okolitej teploty. Po nenáročnej rannej rozcvičke môžu byť vaše nechty jemne zahriate a vyladia sa do blankytnej modrej. Ale pri raňajkách s horúcim čajom už budú fialové! A to máme ďalší bod na spestrenie jesenných dní.

Nani termo gél lak na nechty

Aby sme nezabudli na farebnosť jesene, poradíme, aké farby tento rok žhaví módny priemysel. Opäť sa stavia na jednoduchosť, preto v obchode siahnite po fenomenálnej horčicovo-žltej a máte vyhraté. Popri tom v šatníku určite radi privítate aj odtiene hnedej, bielu klasiku, ale aj svetlofialovú, alebo dokonca okrovú, ktorá bude pre vašu garderóbu sviežou jesennou vzpruhou.

Horčicovo - žltý trend

Jeseň plnú úsmevu vám všetkým!

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene