Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

Aplikácia, ktorá vám pomôže s výberom obuvi na každú príležitosť

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2019-09-30 07:52:37

Koniec dileme akú obuv zvoliť na špeciálne príležitosti. eObuv.sk prichádza s novou aplikáciou, ktorá vám jednoducho pomôže pri výbere tých správnych topánok.

Sú bežné dni, kedy to čo na seba alebo na nohy jednoducho neriešite. Do obchodu, školy, či na prechádzku vybehnete v tom, čo je pre vás najpohodlnejšie a je to tak v poriadku. Čo však keď sa v kalendári hlási špeciálna udalosť? Práve to je priestor pre dresscode checker, ktorý pomôže v situáciách žiaducich obuv spĺňajúcu určitý dresscode.

Slávnostné udalosti, ktoré si vyžadujú správnu obuv
Zdroj: eobuv.sk

Horúčka svadobnej noci, ples, stužková alebo divadelné predstavenie

Jednou z nezabudnuteľných udalostí v živote každej ženy je práve svadba. Prípravy na ňu plánujeme niekoľko mesiacov, šatami a topánkami nevynímajúc. Aj takéto príjemné starosti zjednoduší aplikácia, ktorá vám pomôže pri výbere správnej svadobnej obuvi. Tipy aplikácie eObuv.sk sú pre vás prispôsobené podľa osobných požiadaviek, akými môžu byť napríklad nízky opätok, či extravagantné kúsky.

Aplikácia poradí i vtedy, keď sa na svadbu chystáte ako hosť. Aj v takomto prípade berie ohľad na špecifické zadania, ako napríklad rozdielne ročné obdobia alebo špecifické miesta, na ktorých sa svadba bude konať.

Originálne topánky na svadbu
Zdroj: eobuv.sk

Jednou z príležitostí, ktorá v rámci výberu správnej obuvi dokáže poriadne dostať do úzkych, je návšteva divadla. Väčšina z nás si pri návšteve divadelnej sály predstaví prísne stanovený elegantný dresscode. Hoci si návšteva divadla skutočne vyžaduje určitú etiketu, to, čo si obliecť a obuť záleží od typu divadla, ktoré sa chystáte navštíviť. Viac o tom, čo je vhodné obuť si pri Návšteve národného divadla, významnej premiéry, baletu, či mestského a ochotníckeho divadla už nájdete priamo v aplikácii od eObuv.sk.

Výber topánok na divadelné predstavenie
Zdroj: eobuv.sk

Letné mesiace sú nekompromisne za nami a ani sa nenazdáme, bude tu obdobie plesov. Ak ich navštevujete pravidelne, zrejme máte základy správneho dresscode v malíčku. Aplikácia vám však nielenže správne poradí aký typ obuvi zvoliť, ale prinesie i vždy nové inšpirácie na aktuálnu sezónu. V mobile vám tak poslúži ako osobný nákupný poradca, čo určite oceníte.

Elegantná obuv na ples
Zdroj: eobuv.sk

Vôbec prvý slávnostný ples, je pre mnohých práve maturitný ples či stužková. Významná udalosť, počas ktorej si na svoj zovňajšok potrpia nielen maturanti a maturantky, ale i učitelia a napokon aj samotní rodičia. Ako už správne tušíte, aj tu vám výber zjednoduší mobilná aplikácia, ktorá jednoducho a rýchlo ukáže tu správnu voľbu.

Tak čo, ocenili by ste takéhoto mobilného radcu, ktorý je vždy po ruke? Viac o aplikácii nájdete priamo na stránke eobuv.sk

Najnovšie články

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy

Trendy v interiéri: Kúpeľňa s vôňou dreva