Kinder Bueno Dark – novinka prezlečená v horkej čokoláde – Omladnut.sk

Kinder Bueno Dark – novinka prezlečená v horkej čokoláde

Kinder Bueno je na slovenskom trhu takmer dve desaťročia. Okrem klasickej varianty s mliečnou čokoládou, ktorá je v obchodoch bežne dostupná, teraz Ferrero prichádza s novinkou, limitovanou edíciou Kinder Bueno Dark. Poteší predovšetkým maškrtné jazýčky milovníkov horkej čokolády. V predaji je už práve teraz.

V predchádzajúcich rokoch uviedlo Ferrero na trh už niekoľkokrát limitovanú edíciu Kinder Bueno White. Bola natoľko úspešná, že sa stala trvalou príchuťou. Teraz sa Ferrero rozhodla zaostriť tiež na tých, ktorí dávajú prednosť čokoláde s vyšším podielom kakaa. Vďaka skvele vyváženej chuti však táto exkluzívna novinka s tmavou polevou oslní každého bez ohľadu na to, či patrí k milovníkom bielej, mliečnej alebo horkej čokolády.

Rovnako ako klasické Kinder Bueno aj Kinder Bueno Dark tvoria dve samostatne zabalené chrumkavé oplátky s ľahkou, zamatovo hebkou náplňou z mlieka a lieskových orieškov. Novinkou je extra tmavá čokoládová poleva dokonale kontrastujúca s jemnou chuťou krému vo vnútri. Kinder Bueno Dark je v predaji  za odporúčanú cenu 0,55 EUR v limitovanej edícii.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.