Vyskúšali sme za vás Hydrafacial – Omladnut.sk

Vyskúšali sme za vás Hydrafacial

Najnovšiu metódu neinvazívneho resurfacingu pleti pod názvom Hydrafacial môžete už absolvovať aj na Slovensku. Vyskúšali sme ju za vás a aké sú naše dojmy?

Hydrafacial je ošetrenie pleti pomocou vodného pílingu s infúziou účinných zložiek. Poskytuje detoxikáciu, hydratáciu a regeneráciu v jednom ošetrení. Liečebný a omladzujúci účinok by mal byť okamžitý. Ošetrenie možno aplikovať na tvár, krk, dekolt a ruky.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti vrátane citlivej a možno ho kombinovať s LED terapiou, IPL terapiou, botoxom a kyselinou hyalurónovou. Prebieha v niekoľkých krokoch. Prvým je exfoliácia, druhým chemický píling, nasleduje hĺbkové čistenie, aplikácia peptidov a následne hydratácia a aplikácia antioxidantov.

Cena ošetrenie v Mediskin od 50€

V akom stave som išla na ošetrenie:

Pleť som mala po zime tento rok výrazne vysušenú (40 rokov). Mala som pocit, že mi nestačí na bežnú starostlivosť žiadny krém, ani značkové produkty v cene viac ako dvesto eur. Pleť bola výrazne dehydrovaná, podvýživená, prehlbovali sa linky aj vrásky, nepomáhalo krémovanie niekoľkokrát za deň.

Priebeh ošetrenia, pocitové vnímanie:

Ošetrenie bolo príjemné vo všetkých krokoch, kozmetička po pleti  prechádzala prístrojom s podtlakom a pomocou neho aplikovala na pleť látky. V prvom kroku prebiehala exfoliácia pomocou roztoku s obsahom glykosominoglykánov, kyseliny mliečnej a výťažku z rias. Používa sa tiež diamantová mikrodermabrázia. Jemný chemický píling pomocou kyseliny glykolovej a salycilovej očistil pleť od odumretých buniek. Ďalej  pomocou extrakčného nástavca pleť hĺbkovo vyčistila. Odsala pílingový roztok aj nečistoty v póroch.  Nasledovala aplikácia peptidov, ktoré redukujú jemné línie a vrásky. Na záver aplikovala vyživujúce látky, zmes antioxidantov, kyselinu hyaluronovú, extrakt z bieleho čaju, z pagaštanu konského a biotín.

Celé ošetrenie trvalo pol hodinu, bolo príjemné, nerušivé, v závere som už pociťovala jemné štipkanie alebo pálenie.

Pleť bola po ošetrení mierne začervenaná. Táto reakcia zmizla približne po pol hodine. Po ošetrení som išla do práce a kolegyňa ma hneď privítala otázkou, čo je na mne iné, lebo vnímala sviežejší a vypnutejší vzhľad pleti. Po hodine som sa dotkla pleti a bola vláčna, prekrvená a príjemne hebká. Mala som pocit ako keby sa dobre najedla.

V nasledujúcich dvoch -troch dňom som ani po čistení nemala pocit stiahnutej pleti, ak by nebolo krémovanie pravidelným rituálom, ani by som nemala potrebu tejto starostlivosti. Pleť bola vypnutá, zmizli drobné linky, pôsobila pevnejšie, pružnejšie a odolnejšie. Mala  som výrazne lepší a spokojnejší pocit, nevyrušovalo ma už žiadne pnutie a diskomfort.

Tento pocit pretrváva ešte aj týždeň po ošetrení.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.