Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Jednoduchá lekcia výberu krásnej a štýlovej kabelky

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2018-10-07 08:13:15

Perfektne zvoleným príslušenstvom o sebe vytvárate vo svojom okolí dokonalý obraz. S množstvom doplnkov a ponuky to dosiahnuť môže byť ale ťažšie, pretože niekedy to má práve opačný efekt.

Aby ste sa ale nedopustili chýb, stačí, aby ste si k výberu vytvorili osobné pravidlá. Napriek štýlu, móde a značke známeho výrobcu, by to malo byť všetko pohodlné. A to presne zodpovedá nielen obrazu, ale aj spôsobu vášho života.

Materiál

Pri výbere tašky by sa mala venovať osobitná pozornosť drahému a vysokokvalitnému materiálu. V tomto ohľade neexistuje k pravej koži žiadna náhrada, jej výhody oceníte nielen v dokonalom vzhľade, ale aj v „schopnosti“ krásne starnúť. Trendy v tomto príslušenstve sa nemenia tak rýchlo ako v oblečení, takže  perfektne ušitá kožená kabelka vám môže dobre slúžiť roky.

Alternatívou môže byť aj semiš, je nielen módny, ale vždy aj trochu nezvyčajný. Ale opatrne, semiš je v starostlivosti oveľa náladovejší a táto skutočnosť by sa nemala prehliadať. A ešte viac pri rozhodovaní, ako si vybrať tašku, ktorá je často „základný“ a bezkonkurenčný doplnok.

Aj keď má svoje prednosti tiež, obyčajnému textilu moc pozornosti nevenujte, môže to byť pevný materiál, ale svoj pôvodný vzhľad stratí veľmi rýchlo, pretože okrem lahodnej BIO čokolády, v nej budete nosiť toho určite viac.

Zlaté pravidlo pri výbere dámskej kabelky

Jednoduchosť je kľúčom k elegancii. Toto vyhlásenie je najlepšou odpoveďou na ťažkú otázku, ktorú kabelku si vybrať? Niekto nedá dopustiť na klasické talianske kabelky a iný si zasa vyberá podľa svojho veku a situácie. Aj keď  malým experimentom z času na čas nič nepokazíte, určite si avantgardné modely vyberajte len výnimočne a skôr na konkrétne príležitosti v podobnom štýle. Inak nebude kabelka ozdobou, ale ukážkou toho, ako sa to robiť  nemá.

Jednoduché modely veľkých kabeliek sú v dokonalom súlade s akýmkoľvek spôsobom života. Okrem toho sa dobre nosia ako v zime, tak aj v lete, takže je potrebné doplniť svoju zbierku aspoň o jedno takéto príslušenstvo. Ak to urobíte v dobrej farebnej kombinácii, určite tým nič nepokazíte.

Osvedčená a účelová klasika v podobe čiernej a hnedej musí byť, no občas sa oplatí investovať aj do jasnejších tónov, ku ktorým nebudete potrebovať žiadne ďalšie a iné módne vychytávky.

Najnovšie články

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene