Hliva ustricová Premium - sila východnej medicíny pre vašu imunitu – Omladnut.sk

Hliva ustricová Premium – sila východnej medicíny pre vašu imunitu

Aj vy sa obávate pochmúrneho jesenného obdobia, ktoré môže ohroziť vaše zdravie? Teplotné výkyvy počasia, každoročná chrípková sezóna, zlá životospráva či dlhodobý stres – to všetko negatívne vplýva na imunitný systém. Tradičná východná medicína však pozná účinný recept na jeho ochranu už niekoľko tisíc rokov, ktorého súčasťou sú okrem vysokého množstva hlivy aj ďalšie vzácne huby – Reishi (Ganoderma lucidum) a Kordyceps čínsky (Cordyceps sinensis).

Predtým si ich mohli dopriať iba čínski cisári a vyvolení, dnes prichádza ich skrytá prírodná sila do našich lekární v podobe výživového doplnku Hliva ustricová Premium. Navyše, priaznivé účinky húb na ľudský organizmus dopĺňa železo na zníženie únavy.

Zoznámte sa s novým výživovým doplnkom, ktorého vývoj vychádzal z poznatkov tradičnej čínskej medicíny overenej stovkami generácií čínskych lekárov. Prispeje ľudskému organizmu nielen v náročnom období chrípkových epidémií, ale aj pri záťaži či oslabení imunity v dôsledku vonkajších vplyvov zo životného prostredia. Trojitá sila a účinok húb Hlivy ustricovej (Pleurotus ostreatus), Reishi (Lesklokôrky lesklej – Ganoderma lucidum) a Cordycepsu čínskeho (Cordyceps sinensis) v kombinácii so železom sú jedinečným zložením, ktoré na Slovensku doposiaľ nebolo. Hliva ustricová Premium od spoločnosti Walmark je vďaka tomu tým najlepším prostriedkom v podpore imunity, pri zvýšení fyzickej kondícii či znižovaní hladiny cholesterolu. Do rodiny produktov s obsahom tejto huby (Hliva ustricová Forte a Hliva ustricová pre deti) tak pribudol ďalší, svojím zložením jedinečný výživový doplnok.

Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus) je tiež nazývaná Hiratake, je bohatým zdrojom množstva prírodných látok – vitamínov, minerálov, stopových prvkov a iných látok, ako sú beta glukány.

Reishi (Ganoderma lucidum) obsahuje veľké množstvo látok s výnimočnými vlastnosťami. Pomáha podporovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k udržaniu prirodzenej hladiny cholesterolu v krvi a má taktiež blahodarný účinok pre zdravie obehového systému.

Kordyceps čínsky (Cordyceps sinensis) je vysoko cenená a zriedka rastúca huba. Nachádza sa vo vysokých horských oblastiach Číny, v provincii S\’-čchuan, Jün-nan a Tibete Cinchaj – v nadmorskej výške asi 3500 m. Táto zázračná huba bola pôvodne určená pre cisára a vyvolených.  Zaujímavosťou je, že v letnom období Kordyceps existuje v podobe tmavohnedej huby, ale v neskoršom období sa huba usádza na larvu motýľa a začína na ňom parazitovať, aby z neho získala potrebné živiny pre život.

Železo je nevyhnutným prvkom pre celý rad procesov v tele, ktoré sú potrebné k ľudskému životu, napríklad doprava kyslíka v celom tele. Prispieva k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, podporuje prirodzenú funkciu imunitného systému. Železo tiež pomáha znižovať pocit únavy a vyčerpania a normalizuje kognitívne funkcie, napríklad koncentráciu, pozornosť, pamäť a myslenie.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.